Sinemaya gittiğinizde izlediğiniz ilk film neydi? Aramızda Sinemaya hiç gitmeyen varmı?

Ben hep korsan alıp izlerim. orjinali 20 30 tl cd nin. Ben 2 TL falan verip korsan alırım, :) hiç sinemaya gitmedim geçen güne kadar. İlk filmim, 1 kezban 1 mahmut oldu. Çünkü çok seviyorum o karakterleri ve yaptıkları işleri. Sinemadaki ekran 20 metre falan vardır herhalde :))) çok iyidi :)

Güncellemeler:
Sanattan ne anlarsiniz siz :)
Guncelll

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Çok sinemaya gittim hatırlamıyorum ama en SON gittiğim Batman vs superman muhteşemdi :D

0|1
    0|0
    • Birşey dicem :) 2 TL verip 10 TL vereceğine evde TV de ev keyfi ile izlemek daha iyi değilmi :) Ama tabiki sinema ayri hakki yenmez çok iyi:)

• sinemanın havası bir başka arkadaşlarla filan sinema keyfi çok iyi oluyor :D korsan alıp adamların da emeğini yiyemem sonuçta kaç trilyon dolara çekilmiş filmler bunlar

• Bizde milyon dolarlik insanlar değiliz ki. Onlara dazla fazla para kaliyor. Orjinal alip 2 saatlik görüntüye vermem kız o parayi:P aynen sinema çok başka gecen gün on numaraydi. Ama reklam veriyorlar ya en basta çok sinir bozucu:)

En İyi Erkek Görüşü

• Beyoğlunda sinema 125 kuruştu.. Kadiköyde 125 kuruştu fakat Üsküdarda 45 kuruştu.. Her hafta tek eğlencemiz sinema idi.. Video falan nerde..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ilk gittiğim filmi hatırlamıyorum zaten toplasam belki 10 kez gitmisimdir. Hiç sevmem sinemaya gitmeyi evde uzanıp keyif yaparken film izlemek daha zevkli

0|1
    0|0
    • Kesinlikle çok haklisin tam benim kafadan ya :)) evdeki konfor falan bir başka. Ama sinamaninda kendine özgü bir tadi var arkadaşlarla gidildiğinde:) helede korku:)) sinemada Çiğlik atmalar falan:)

• Korku filmi izlemeyi bıraktığım yıllar oldu o yüzden o tadı almam imkansız:)

• Korkuyorsun tabi dimi. İşte bu yüzden izlemesi güzel oluyor. Herkes korkarken sen korsanlara bakiyorsun:))

• shrekti

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum 🤔

0|1
    0|0
    • Sinemaya insan girmişse hatirlar. Gitnemisse hatırlamaz nasil anlamadim:)

• Hee öyle desene. tek kelimeyle anlatilirmi öyle şeyler :)

• Maskeli beşler ırak ilk gittiğim film

0|1
    0|0
  • Harry Potter 1. filmi😊

0|1
    0|0
  • Ben de hiç sevmem sinemaya gitmeyi. Zaman kaybı olarak görüyorum.

0|1
    0|0
  • Ben hiç sinemaya gitmedim😦

0|1
    0|0
  • Shrek'ti sanırım

0|1
    0|0
  • winx club kayıp krallığın sırrıydı :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5