Nerde bu hobbit lotr karayip korsanları sherlock severler?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• karayip korsanları ilk çıktığında ne güzel günlerdi ya

1|0
    0|0
    • Aynen ama o zamanlar kıymetini pek bilememişim ben bu kadar anlayıp sevmememiştim bir kaç yıl sonra hayranı oldum çıktım resmen

• Hemen başla :)

• En kısa zamanda başlayacağım teşekkürler 😊👍

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• şu an silmarillion u okuyorum. Ayrıca hemen her sene ablam ve kuzenim ile beraber oturup bir gün boyunca lord of the rings 3lemesini izleriz. Her izlediğim de ayrı zevk alıyorum. Gerçekten baş yapıt.

1|0
    0|0
    • Çok iyi yazmış adam efsane yaa her türe dil yazmış ve kelimeleride tutarlı çok zekice ne hayalgücü varmış Tolkien de ne desen haklısın 👍🏻

• Rick riordan i ilk defa duyuyorum, biraz araştırma yapayım hakkında😉 dan Brown ise bir başka favori yazarım, çoğu kitabını okumusumdur. Tüm kitaplarının ortak özelliği başladın mi birakamiyorsun😊

• haklısın bırakılmıyor adam çok iyi yazıyor ve rick riordan çocuksu ama mantık hatası yapmayıp olayları birleştirerek yazıyor diğerleri gibi değil sadece zevkli geldi bana

• Oha tolkien sever kız 😍😍

1|0
    0|0
    • elf gözlerin neler görüyor 😛😂

• Asddfghj ne olacaktı ya nikah kıyıp balayına mı gidecektik heralde maxat muhabbet 😄😄

• yok ya ondan değilde erkek milletine bu devirde güven olmuyor pek arada dozu kaçırıyorlar falan tamam ben müsait olduğumda müsait bir hesabımı yazarım sana

• Jack Sparrow :)

1|0
    0|0
    • adamın üst dudağıyla konuşması kırıtarak yürümesi mest ediyo beni yaa on numara karakter dublaj sevmem ama dublajı ona yakışıyor

• Lotr

1|0
    0|0
  • Sabah 8 de kalktim sırf hobit izlemek için okadar hastasiyim :))

1|0
    0|0
    • aynen bayılıyorum yaa torin bilbo dostluğunada

• Tamam izlerim Allah izin verirse memnun olurum önerirsen bu yaz genişletmek istiyorum birikimimi

• Öneririm tabi ekle beni muhabbetini yapariž filmlerin

• Burda hepimiz Urukhayiyiz ✋Uruklar ölmez orta dünya bölünmez

0|0
    0|0
    • vaay bakın kimler buraaymış demek bir Urukhayimiz var 😊

• Biz severiz kötüleri Lokiyi sevmem tipi hoşuma gitmiyor Joker e bayılırım ama sadece Dark Knight daki Joker çünkü en iyisiydi oydu ne önceki jokerler nede sonrakiler

• aynen ama lokiyi azilen karakter olduğundan seviyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Benedict Cumberbatch <3

1|0
    0|0
    • martini de çok seviyorum ben hobbitin de verdiği bir şey olsa gerek :D

• Tamamdır canım konuşuruz yine 😊

• tamam❤️

Yükleniyor...