Oyuncu olmak istiyorum ama?

Arkadaslar burcum Kova ve bana en yakisan meslek oyunculuktur bunu okudum basarili bir oyucunu olabilirim zaten istiyorumda ama bende Allah korkusu var ve benim bildigim oyunculuk gunahtir. Yani opusmesi var erkeklerle dizide falan gunah ve utanc verici birsey. Ama ben yinede unlu olmak istiyorum ne yapmam lazim?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• neyin kafasını yaşıyon ya sen burcu kovaymış bir de büyük harfle yazmış Kova diye
    her burcu kova olan ünlü mü oluyor :D

1|0
    0|0
    • Hayir ama yani oyunculuk mesleginde basarili olabilirim yani bana yakisan bir meslektir bunu biryerde okumustum

• git ajanslara başvur o zaman kova burcuyla alakalandırman çok saçma, sonra sana yakıştığını düşünmen de saçma bknz:
      bende olabilirim ezberim iyi tam psikopat tipi var hahahahaha her filmde kötü adam rolü alabiliirm :D şimdi bende mi ünlü olmalıyım senin dediğine göre :D

• Evet ol

En İyi Kız Görüşü

• Bende oyuncu olmak istiyordum çok yetenekliyimdir bu konuda ve konservatuar okumak istedim bir hocam bana konservatuar okuma başka bir meslek sahibi ol oyunculuğu hobi olarak yaparsın ve istediğin rolüde kendin seçebilirsin böylelikle demişti ve aklıma yatmıştı bu o yüzden ingiliz edebiyatı okuyorum şu an :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Az ayakların yere bassın git okul oku

0|0
    0|0
  • oyunculuk günahtır diyerek günaha girdin farkında mısın. Kuranda açıkca oyunculuk günahtır diyen ayet mi var. nerenizden uyduruyorsunuz siz? akıl hocalarınız kim hangi tarikattansınız. sen zaten bu kafayla oyuncu falan olupta kirletme televizyonu.

0|0
    0|0
    • Sen Allaha inaniyormusun? Oyunculuk gunah degilmidir yani? Ekran onunde opusmek sevismek gunah degilmidir?

• Ama genelde opusme oluyor. Mesela normal dizilere baktigimda

• oyunculuk senin kafanda sadece dizide öpüşen tipler andırıyorsa geçmiş olsun.

• türkan şoray kurallari koyacaksın o halde
    ha bunu yapmaya razi o kadar bayan varken senin için çaba sarf ederlermi bilemem.
    çok ekstra yetenekli falan olman lazım.

0|0
    0|0
    • Ne gibi yeteneklerim olmasi lazim

• oyunculuk yetenegi tabiki.
      zaten egitimini almissin. en iyi sen bilirsin.
      oyuncu var oyuncu var yani sonuçta değilmi?

anlatmak istediğim şu
      sen günah dedigin bir cok rolü kabul etmezken bunu rahatlıkla yapabilecek bir çok oyuncu olacaktır.
      o yüzden onlardan bir kaç adım geride başlamış olursun.
      öne geçebilmen için de oyunculuk yeteneğinin onlardan çok çok iyi olması lazım.

• oyuncu olursun dini dizilerde oynarsın

0|0
    0|0
  • Ajanslara bununla ilgili bilgi verebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en ünlü oyuncular bile hep 30 yaşından sonra ünleniyor sabırlı olman lazım fakat öpüşmeyi, sevişmeyi red edersen cahil halkımızın reyting rekorlarına koşturduğu diziler de rol alamazsın

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...