Survivor'da nagihan yine gitmedi. Ne düşünüyorsunuz?

Nagihan yine gitmedi ya

0|0
17|21

En İyi Erkek Görüşü

• dün analıktan girdi amatörlükten çıktı. duygusala bağladın mı sırtın yere gelmez bu memlekette :D

1|0
    0|0
    • Ben de aksine kanmazlar ne biçim anasın derler diye düşünmüştüm. Hangi anne bebeğini bırakır ki

• Türk kadını onun gibi öküz mü ya. Kadına benzeyen bir yanı yok. Ne tip ne zerafet

• yolda görsem trv. diye yolu değiştiririm :D

En İyi Kız Görüşü

• Nefret ediyorum o karıdan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bizim milletimiz aptal çünkü.

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar, performansa baktığımızda sizce de biraz saygıyı haketmiyor mu? Sevmeyebilirsiniz, kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Sevdiğiniz insanın kalmasından çok, sevmediğiniz insanların gitmesiyle kafayı bozuyosunuz. Bunu yaparkende çok fazla, saygı içermeyen ve gereksiz eleştiri sistemi oluşturmuşsunuz. Orada zaten kimse sütten çıkmış akkaşık değil. Kadın ödülü takımına getirdikten sonra bağırsa olay oluyo ama her oyun sonrası adayı inletip desibel rekoru kıran Efecana laf yok. Yattara, "Nagihan sen olmasan biz napardık" dedikten sonra, aslında çok da konuşmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Dün resmen oynadı sahte gözyaşları ile, çocuğumu bıraktım geldim, şöyle yaptım, böyle yaptım, oyunlarda kaybedince rol kesmeler sahte insanın teki işte.

2|0
    0|0
    • Kanmazlar sanmıştım ama millet kanmış. Ne biçim anne bebeğini bırakır ki.

• Bence Acun'un parmağı var bu işte. Nagihan elenseydi Damla ilk finalist olacaktı reyting düşecekti az çok, o ne yaptı Semih denen denyo zaten millet kıl oluyor küfür etmek için izliyor onu geriye de Yattara kalıyordu. O gitti..

• Mantıklı

• Gitseydi iyidi

1|0
    0|0
  • televizyon izlemiyorum ama nagihan kesin gitmeyi hak ediyordur. Kaltak karı. (eski sevgilisinin adı nagihan)

1|0
    0|0
  • ağlayarak gitmedi

1|0
    0|0
  • timsah göz yaşıı

1|0
    0|0
  • Hastayım o kadına x aşkım benim

0|0
    0|0
  • damla hapi yutdu

0|0
    0|0
  • Kadin cok basarili niye elensin ki onun erkek versiyonu nu dusunemiyorum hepsini gomerdi zaten gomuyoda

0|0
    0|0
  • kısmet. D

0|0
    0|0
  • gitmesin benim canım o yaa :)

1|0
    0|0
  • Kim elendi

0|0
    0|0
  • Ne dusuneyim yaw tek derdim o mu

0|0
    0|0
  • Saçma sapan şey. İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Gancık garı yahu

0|0
    0|0
  • O kadın sayesinde ünlüler aç karnını doyuruyor :D

0|0
    0|0
  • birinci olsun

1|0
    0|0
  • Tek derdin bu olsun dünya güzeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• ne çirkef çirkin bir kadın o öyle.

1|0
    0|0
  • Aşırı itici bir kadın, ayrıca normal bir psikolojiye sahip olmadığını düşünüyorum.
    Çok iyi adam satar, ortalığı karıştırır.

1|0
    0|0
  • Çünkü potaya girdiğinden beri konuşmalarında hep kendini acındırdı. Yattara ünlü futbolcu dedi, Semih'in Ütopya'dan beri çevresi var dedi, benim bir ünüm yok onlar kadar dedi, kızıma söz verdim dedi, Türk kadınını temsil ediyorum dedi, hayallerim hedeflerim var dedi ve yeterince de gözyaşı katarak oy topladığını düşünüyorum ben..

1|0
    0|0
  • Bide ona kim oy atıyor ya bulabilsem semihi neyim geçmiş kadın ya

1|1
    0|0
  • ay gitsinde kurtulalim yaa

1|0
    0|0
  • onemli degil çunku onun 1. olacanı sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Tek düşündügüm şey yattaraya yazık oldu

1|0
    0|0
  • Tabiki gitmiycek, kaç kere oy gönderdim, bir kadın olarak, onun kadar güçlü bir kadınla gurur duyuyorum... İnşallah birinci olur, ordaki 8 kişiden daha fazla hak ediyor...

0|1
    0|0
  • İnanamıyorum ben şok

0|0
    0|0
  • Kim gitti ki?

0|0
    0|0
  • gider elbet :D

0|0
    0|0
  • Kim gitmiş