Kore dizisi önerisi?

Genellikle. ok tavsiye edilen bildiğimiz dizileri sırasıyla seviye seviye izlerken araya da çerezlik bol gülmeli şeyler tıkıştırmaya çalışıyorum en son To the Beautiful You'yu izledim hatta daha ağır bir diziye geçmeden önce araya yine çok gülmeli pek eğlenmeli bir şey eklemek istiyorum çerez dizi olarak. Önerileriniz nelerdir? Dediğim gibi Pinocchio, City Hunter gibi şeyleri falan bekletiyorum. En son izlicem. Önerilerinizi bekliyorum :D

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Anime olarak mı?

1|0
    0|0
    • Yok, dizi. :D Erkekler izlemez genelde zaten pek.

• City Hunter oraların efsanesi gibi bir şey-miş. Ben de kademe kademe izliyorum, sonra geri dönüşü olmaz bu işin çünkü :D Bu yüzden kaliteyi yavaş yavaş arttırarak gidiyorum. Ama hiç Kore dizisi izlemeyen bile City Hunter'la bir istisna yapıyor bayağı kaliteliymiş sanırım. :) Bu arada sene içinde iyice dikkatim dağılmasın diye el atmamıştım bu yaz One Piece ile giriş yapmayı düşünüyordum anime alemine.

• One piece i hızlı izleme derim güncelde beklemek çok sıkıcı oluyor 😔 ben bir yazda 700 bölüm izledim şu an 741 deyim güncelde 😄

En İyi Kız Görüşü

• She was beautiful 👍🏻

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 6

• i hear your voice
    man from the stars

1|0
    0|0
  • secret kesinlikle izlemelisin dram
    playfull kiss
    protect the boss
    düşlerimin prensi
    kill me heal me

1|0
    0|0
  • Rooftop Prince

1|0
    0|0
    • Ne tür bir şey o? Yani konusunu basitçe söylecek olursan?

• Zaten listemde vardı, önerilmişti çok. Merak ettim o zaman bakayım bir. Teşekkürler :D

• Boys Over Flowers :D

1|0
    0|0
  • Boys over flowers :D

1|0
    0|0
  • Hyde Jeklly and me ve 49 days izledim guzeldi ikiside izlemelisin bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...