Gülşen'in "Dan Dan" şarkısına kesilen cezayı doğru buluyor musunuz?

“Şarkıdaki ‘Ya beni gelip alırsın buradan/ Ya da bir ses duyarsın oradan/ Öldürürüm kendimi, dan dan dan’ şeklinde ifade edilen sözlerle istediğini elde edemeyince silahla kendini vurma mesajı verilmektedir. Bu söz, özellikle ergenlik çağının bunalımlarını yaşayan çocuklara, problemler karşısında intiharı çözüm olarak göstermesi açısından çok büyük tehlike arz etmektedir. Şeklinde bir açıklama ile yayıncı Tv kanalına 14 359 TL para cezası kesilmiş. Bu konuda ne düşünüyorsunuz

• Evet
    61% (46)55% (21)59% (67)Oy Ver
  • Hayır
    39% (30)45% (17)41% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
18|22

En İyi Kız Görüşü

• Tecavüzcü hayvanlar bile ceza almıyor da bu kadın sacma sapan sarkı sözü yüzünden neden ceza alıyor. Saçma

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma, buna benzer bir şey bu akşam ölürüm diye giden bir şarkı için de konuşulmuştu. Ölümle ilgili şarkı yazma kısıtlandırılması gereksiz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• İnsanlar da etkilenecek yer arıyor zaten bir şarkı sözünden etkilenmedikleri kalmıştı
    Caydırılması gereken çok fazla suç varken buna ceza yazmaları büyük kötülükleri engelleyecek demek ki

1|3
    0|0
  • Sarkilar ve sozleri bizim bilmedigimiz kadar bilinçaltimizi etkiliyor, bu yuzden iyi olmus. Ozelikle ergenlikte ve zor zamanlar geçiren insanlar için. illuminati bosuna muzik sektorunu ele almadi , bunun bir anlami olmali :)

0|1
    0|0
    • Yüzüklerin efendisinden teklif alabilirsin yakın zamanda dikkat et. Böyle eşsiz bir hayal gücü yok yani başka :)

• @Mamos07 essiz hayal dunyasinda yasayan sizlersiniz , sionistler masonlarin varligi çok açik ortada ve dunya tumuyle 1 dunya savasindan sonra onlarin hakimiyetinde , bu konuyu arastirmadan yorumlama : gereksiz.

• psikopat_hatun diyor Kİ: e ozaman arabesk rapi oratadan kaldırsınlar ergenlerin bir numaralı şarkıları :D

0|1
    0|0
  • Tamamen saçma bir neden ölüme dayalı o kadar şarkı varken buna ceza kesilmesi? klıpten olabilir bunu bahane etmiş olabilirler

0|1
    0|0
  • Milletin aklı yok sanırım doğruyu yanlışı ayırt edecek. Tarkanında ölürüm sana şarkısı var o zaman ölelim biz. :D

0|1
    0|0
    • Akılla bunun ne alakası var, spiderman filmini izleyip binanın tepesinden atlayanlar oldu. demek ki bazı kişiler etkilenebiliyomuş.

• @SsOnur uçamayacagını bilmemesi akılla ilgili değil demek istiyorsun hmm okey

• Ne salak bir ulkede yasiyoruz.

0|1
    0|0
  • Doğru bir karar. Bende saçma buluyordum o sözü zaten, intihara teşvik ediyor gençleri

0|0
    0|0
  • Sjdjjdjdjxj Güldürdü😂

0|1
    0|0
  • Saçma

0|1
    0|0
  • Yani gecde olsa verilmis iyi bir karar.

0|0
    0|0
  • Evet çok doğru olmuş.. Bunun gibi bir sürü şarkı dizilere caydırıcı cezalar verilmeli. Devamı gelir inş.

0|0
    0|0
  • İyi yapmışlar. İnsanda biraz akıl olur onu şarkı yapana aslında suç bulmak gerek ya ne ise. Çevirsin geri çok mu zor kimsenin aklı yetmiyor herhalde kendisine.

0|0
    0|0
  • Şarkıyı ilk duyduğumda verdiğim tepki buydu. Tepki konulduğu için mutlu oldum. Niye bir sanatçı topluma kendini vurma düşüncesini aşılamaya çalışır?

0|0
    0|0
  • Haklılar

0|0
    0|0
  • Fjjejfrj iyi olmuş dan dan diye saçma sapan şarkı yaparsa olca bu

0|0
    0|0
  • iyi olmuşşş

0|0
    0|0
  • doğru buluyorum kaldı ki bizim nesil her şeyden kolayca etkilenebilen bir nesil...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• o kadar gereksiz şarkı sözleri varken neden bu Allah uzun ömür versin

https://www.youtube.com/watch?v=Czx_8Mmqqt8

adam resmen bela okuyor hani ceza?

0|1
    0|0
  • Tuhaf bir ceza olmuş ya :)
    o zaman bir sürü dizi var silahı özendiren..
    onları yayından kaldırmalılar

0|1
    0|0
  • Doğruluk payı var ama bu tarz şeylerin önüne geçilemez. Böyle bir yaptırım olacaksa başta kurtlar vadisi gibi bir dizinin kaldırılması gerekir. Oyunlarda öldükten sonra baştan başlayan karakterden etkilenip yeniden canlanıcam diye kendini öldürenler var sonuçta nereye kadar ceza kesilecek. Bence gereksiz bir ceza. Oyuda yanlış kullandım

0|1
    0|0
  • Şu kadın programlarını kaldirsinlar çok daha tehlikeli dokunmasinlar gulsenime.

0|1
    0|0
  • Bu RTÜK"ü anlayamayacağım hiç. Madem bu kadar ince düşünüyor yayımlanan diziler, evlilik programlarına ceza kesmiyor durumun içinden duruma ceza kesiyor. Ben iptal...

0|1
    0|0
  • bu şarkıyı dinlerken kimsenin böyle bir şey aklına geleceğini sanmıyorum. zaten hareketli bir şarkı. ancak bu ülkede olmaz diye bir şey yok. zamanın da bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz ı da unutmamak gerek

0|1
    0|0
  • Demek ki Massakayi dinleseler silahlı örgüt kuracaklar :D bu insanın kendisi ile alakali bir şey insan olgun olduktan sonra hiç birşeyden etkilenmez

0|1
    0|0
  • Aklıma Murat Kekil'linin şarkılarını dinleyip intihar eden insancıklar geldi :D

0|1
    0|0
  • Evet tabiki de doğru bir karar. Kararı verenleri tebrik ediyorum. Zaten ülke olarak çok iyi durumdayız hiç bir sorunumuz yok. Tek sorunumuz buydu ülke olarak. Bu şekilde ceza verince artık ülkede hiç bir sorun kalmadı diye düşünüyorum. Şimdi önümüze bakabiliriz. Bu karar ülkenin geleceği açısından dönüm noktası bir milat diyebilirim.

0|0
    0|0
  • ergenlerin başına ne geliyorsa sosyal medya şu bu yüzünden geliyor ne yalan söyliyim bence doğru bir ceza

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Klasik Gülşen şarkıları işte ya erotik şarkı yazar ya da böyle şarkılar

0|0
    0|0
  • doğru buluyorum kıçını başını açarken de düşünsse iyi olur

0|0
    0|0
  • Ayni zamanda erotik goruntusu var

0|0
    0|0
  • çok ilginçti bu haber doğrusu
    bence çıplaklığı içinde ayrı bir ceza kesilmeli

0|0
    0|0
  • sadece bir şarkı millet sözlerine bile dikkat etmiyordur bence

0|0
    0|0
    • her şarkıyı duyduğumda dikkatimi çekiyor? ben mi yanlışım?

• @VişneliMars genelde bir sarkıyı seviyorsa insanlar ritminden dolayı dinliyorlar mesela gülşenin şarkıları yabancılar tarafındanda seviliyor

• Ben bu kadının yerinde olsam bu ülkede bir daha müzik yapmazdı. Böyle saçma bir ülke daha görmedim.

0|0
    0|0
    • Felicity kezbanı engellemiş. Kendini akıllı sanan bu zat cahilce yorumlarından sonra engellediğinde kendisini haklı görmeyi çok seviyor heralde her neyse etiketlersin bu kezbanı :)

Bilinçaltını etkileyen şarkı ritimleridir sözleri değil cahil arkadaşım. O şarkı hareketli bir şarkı hiçbir insan o şarkının sözlerine odaklanmıyor sadece eğlenmek amaçlı dinliyor. Keşke birşeyleri atıp tutarken biraz bilgili olupta öyle konussan :)

• sanki yaptıkları sanat peh.

0|0
    0|0
  • Şarkıya ceza kesen zihniyete gülerim

0|0
    0|0
  • Bu ülkede çok fazla bölücülük yapan müzikler varken bunun ceza alması kadar saçma birşey yok.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...