Cemil İpekçi Hadise'den bahsederken kız/kadın ayırımı yaparak neyi kastetmiş olabilir?

Az önce televizyonda izlerken denk geldim. Hadise'nin giyimini ve sesini eleştiren Cemil İpekçi genç olduğunu belirtmek için "Zaten genç bir kızsın, kız mı kadın mı bilmiyorum 30 gelmiş" şeklinde bir ifade kullandı.

Ben bu ifadeyi kullanırken bakireliğe vurgu yaptığını anladım. Eğer öyleyse eşcinsel olduğunu cesurca ifade eden bir sanatçının bir sanatçıya sallamak için bakirelik polemiğine girmesini yadırgadım.

Sizin bu konudaki görüşleriniz nedir?

Söz konusu ifade 2.40'da.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Severdim kendisini de bu lafını hiç yakıştıramadım yazıklar olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beyinsiz herif, çok çirkin bir ifade, hadise gibi bedeniyle rant kazanan biri olsa bile bu ifadeyi kullanmamalı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Komik değil, gülmedim. Hadise'nin de sesi kötüymüş.. Tasarımlarından hiçbi şey olmazmış... Cemil İpekçi bey hakaretlerinde kıskançlığını ortaya koymuş😂

0|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum. Hadise'nin giyimini eleştirebilir, ancak sesini eleştirmesi asıl amacını ortaya koydu.

• Birine laf atarken şu kel aynak önce kendisine baksın. Kendi çok iyi bişey sanki

0|1
    0|0
    • Aralarındaki sorun her neyse bunu bu şekilde dile getirmesi kendini komik hale düşürdü. Bakirelik konusunu dile getirmek sana mı düştü. Bu kadar seviyesiz olmamalıydı.

• Bayağı giydirmiş Hadiseye 😂😂

0|1
    0|0
  • Daha olgun giyindigini soylemeye calismistir

0|1
    0|0
    • Sorun kıyafetinin eleştirilmesi değil ki, bakirelik polemiği yaratılması.

• İyi giydirmiş kadın görünümlü herif 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kıskanmıs cemil abla :)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...