Esra Erol'un aldığı maaş hakkında ne düşünuyorsunuz?

Sadece evlilik programı sunuyor ve de aldığı ayli 1 trilyon! 😱 Cok fazla bence haketmiyor ! Iyi bir kadın cok seviyorum ama cok fazla alıyor!!!
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
28|33

En İyi Erkek Görüşü

• "Siz kitap okumak yerine o programları izlediğiniz sürece onlarda o paraları alacak"

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• bu ülkede böyle saçma sapan programlar reytıng yapıyorsa bukadr aptalın oldugu bır ülkede aldıgı para az bıle bence

2|0
    0|0
  • Yuh yani. Futbolcular milyonlar aliyor esra ise 1 trilyon o nedemek ya. Bu cok fazla.

1|1
    0|0
  • Maaşını ben vermediğim için sorun değil. Demekki piyasası buymuş.

1|0
    0|0
  • hakediyor, düşünsene nerde işe yaramaz çılgın insan varsa oraya koşuyor

1|0
    0|0
  • evlendirdikleriyle gerdeğe girse gene o kadar etmez

1|0
    0|0
  • zenginin malı züğürdün çenesi misali

2|0
    0|0
  • 1 hafta sonra nihat hatipoğlunun maaşı daha çok konuşulur :D

1|0
    0|0
  • Yıllıktır o aylık olsa duramazsın.

1|2
    0|0
  • Kimsenin işini maaşını tartışmam gözüm yok allah arttırsın.
    Ülkeyi yöneten hırsızların haksızca aldığı her kuruşta çaldığı her ayakkabı kutusunda gemiciğinde ahım var çoluk çocuğun yetimin hakkı var.

0|0
    0|0
  • Esraya gelene kadar a... lar ülkenin kimler neler alıyor bir bilseydin şu an esranın fazla maaşı değil taşeronun işcinin emekcinin düşük maaşına yorum isterdin

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • O 1 trilyon alıyorsa, kanalın sahibi onun üzerinden ne kadar kazanıyor?

1|0
    0|0
  • aylık 1 trlilyon vermezler. asaparagas haberdir. zaten esra erol reklam filmi için de böyle uçuk bir iddia ortaya atılınca, ben lionel messı miyim o kadar para versinler demişdi.-asparagas-

0|0
    0|0
  • B*kunu çikarmişlar işin

0|0
    0|0
  • Sende oku, çalış, çabala sende al 1 trilyon. Esra erol emekli bir POLIS memurunun kızı. Gece kondu bir evde büyüdü. Zekası ve yeteneği ile bu noktalara geldi.
    "NAZAR etme ne olur, ÇALIŞ seninde olur"
    #Kroogenç

0|0
    0|0
  • Yuh jdjd

0|0
    0|0
  • bir aylık mi yıllık mı

0|0
    0|0
  • 1 trilyon aylik olmaz

0|0
    0|0
  • Sende yap sende al

0|0
    0|0
  • Bizi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Esra Erolun eşi zaten zengin biri kaç alırsa alsın önemli olduğunu sanmam onun için.

0|0
    0|0
  • alanında fark yaratan bir isim sende alanında fark yaratsan sende zengın olurdun

0|0
    0|0
  • Programdağı çoğu kişi de para alıyor günlük 100 tl falan.

0|0
    0|0
    • Daha fazla diye biliyorum haftalik 10bine kadar çıkabiliyormus bazi kişiler icin sadece

• Yok o kadar vermezler orda ki insanlara 100 tl de yeter zaten. Villa da yaşıyorlar her sağlık hizmeti bedeva yemek o bu beleş :D

• Ama gerçekten de veriyorlar :) açıklama gelmişti bir ara ^^

• Ne reyting yapiyolar bee 😅

0|0
    0|0
  • Siz kitap okumak yerine o programları izlediğiniz sürece onlarda o paraları alacak

0|0
    0|0
  • Esra Erol hangi kanal çok verirse ona transfer oluyor. Aynı kvp gibi.

0|0
    0|0
  • Bir o kadar da eşi var

0|0
    0|0
  • Açıkça yazamayacağım şeyler düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Boşverin bunları sanki bilsen eline para geçicek el aleme değil kendine bak :D

0|0
    0|0
  • pezeven*klik yapıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 27

• Evet günluk 80 bin mi ne aliyor kadin iste kime niyet kime kismet😄

1|0
    0|0
  • Haketmiyor

1|1
    0|0
  • bir arkadaşım ajansa başvurdu ünlü filan değil hiç tecrübeside yok bir iş geldi görüşmeye çağırdılar bir dizide baş rol filan değil sıradan bir rol için 0 tecrübeli birine haftalık 8 bin lira veriyorlar kazandıkları değil Allah daha çok versin ama buna sebep olan izleyiciler utansın

0|0
    0|0
  • Cocuklarin acliktan oldugu bir ulkede haram zikkim olsun demekten baska birsey gelmiyor elimden

1|0
    0|0
  • O kadar işsiz orada otururken böyle de devam eder.

1|0
    0|0
  • Fazla

0|0
    0|0
  • Daha gecen gun renklı sayfalarda ızledım aldıkları ıcretler acıklandı bende 1 mılyon sanıyodum aylık megerse 6 mılyonmus 😢😢😢

0|0
    0|0
    • Evet günlük ücretlerı esra erol 155 di sanırım seda sayan 80 zuhal topalda 60 bin alıyomus günlük aylıga vurdugunda o rakamlar cıkıyo saka gıbı gercekten

• Devleti sömürüyorlar

• Yaa dusun bizim. halk nelere önem veriyor. Iki geri zekali cikiyo oraya kendilerini pazarliyolar

1|0
    0|0
  • O kadar almiyordur sanmiyorum
    Ama kadın o kadar manyak salak insnalar uğraşıyor ki ve Şu an kendisine açılmış birçok dava mevcut kadini yıpratıyorlar eğer 1 trilyon alıyorsa hak ediyor bence

0|0
    0|0
  • Neden herşeye inanıyorsunuz? Belki doğru değil? Bir bilgi duydunuzmu hemen kabulleniyorsunuz neden hayata biraz eleştirisel bakmıyorsunuz ki?

0|0
    0|0
  • bence de gereksiz ama bağıs yapıyo o yönü iyi bence yine

0|0
    0|0
  • Yok daha neler.

0|0
    0|0
  • Hakettigini alıyor kimsenin harcı degil yıllarca canlı yayın sunmak hem kadın çok yardımsever ve vicdanlı Allah daha çok veriyor

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz.

0|0
    0|0
  • Oha o ne öyle ya

0|0
    0|0
  • Tayyip bile 32. bin alıyor yazıkkll:😂

1|0
    0|0
  • Yilliktir o aylik olamaz

0|0
    0|0
  • hırsızlar

0|0
    0|0
  • Yillik bile çok 3 saat lak lak yapiyor

0|0
    0|0
  • Alsın bize ne

0|0
    0|0
  • Ohaaaaa 😳😳😳😳😳😱😱😱😱

0|0
    0|0
  • 1 trilyon dediğin maaş bence yanlıştır hem alıyosa demekki işini çok iyi yapıyodud

0|0
    0|0
  • Fazla evet

0|0
    0|0
  • Yalan haber

0|0
    0|0
  • Bu sektördeki herkes öyle yerlisi de yabancısı da. Neden Esra Erol'un ki sorun oluyor ki?

0|0
    0|0
  • bıde gelıp orda ahkam kesıyolar

0|0
    0|0
  • Atv ye ne kadar kazandiriyo ama kim bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...