Kısmetse olur programı hakkında düşünüyorsunuz?

Sizce de mide bulandırıcı değil mi? Sanki surekli aralarında değiş tokuş yapıyorlar sevgililerini. Ki öyle yapıyorlar gerçekten.
Herkesin gözü önünde diyerek sevgilisi olmayan insanla bile sarmaş dolaş olabiliyorlar.
Birbirlerinin arkasından konuşuyorlar.
Birbirlerine hakaret ediyorlar, tartışıyorlar, hoşa gitmeyen şeyler yapıyorlar...

Gerçek değil diyeceksiniz ama bunu insanlar izliyor topluma yansıttıkları asiladiklari şey normal gösterdikleri şey çok ahlaksizliklarla dolu değil mi sizce de?

0|1
16|9

En İyi Erkek Görüşü

• Doğan Medya grubunun subniminal msjları.. her programında var bu tekniklr , amaç toplum ahlakını yok etmek ya da şekillendirme çabası..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onların hepsi programa parayla gelip gidiyor tek amaçları da reyting... İzleyenler aklı başında olsun gelmesin oyunlara. bir ahlak bozan program o mu sanki. Ne şikayetler ettik ne imza kampanyaları yaptık hiç biri kar etmedi, bu tip şeyler kazık kalır gitmez. Yani hal ve hareketleri kurgudan ibaret bu yüzden fazla isyanlarda olmana gerek yok, duygularını bu saçmalıklar ile boşa harcama... İzlenmezse o kadar masraf yapıp böyle programlar yapmazlar, suç bizim...

0|0
    0|0
    • Toplum ahlakını bozuyorlar işte. Sonuçta yaşı küçük olanlar var. Hadi büyükleri geçtim onlar akıllı olsun diyorsun ama büyüklerden de etkikenler varsa küçükler kim bilir ne kadar etkileniyor.

• Bilinçlendirsinler anne babalar çocuklarını.. Anne baba olmak kolay değil, ilgilenmekten üşenip çocuğu televizyonun önüne atmasınlar. Hadi o program kapandı, diğer programlar çok mu iyi örnek sanki. Çizgi filmler bile terbiyesizlik içeriyor. Kötülükleri tek tek kaldırmak mümkün değil. Mümkün olan tek şey bilinçlendirmek, çocukları eğitmek. Zırhlarını kuşandırmak... Yoksa adım başı ahlak bozukluğu var. Hangi birini aforoz edelim? Biz düzelmedikçe hiç bir şeyi düzeltemeyiz.

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynen İzlemedim Ama Program Formatlarını Biliyorum Bir Arkadaşım Var Televizyoncu O Anlatmıştı Zamanında Reyting İçin Modern P*zevenk ve Or*sbuluk Yapıyorlar Parasıyla.

0|0
    0|0
  • Modern genel ev :)

1|0
    0|0
  • Bir ara bende basvurucaktim ve adim gibi eminim kabul edilcegime fakat o kadar oyuna yalana gelemem ya...

0|0
    0|0
  • hayatında hiçbir heyecan kalmamış insanlar için sosyal ilişki similatörü görevi gören yurdum programı bende sosyalliğim azaldıkça izlerim :DDD

0|0
    0|0
  • Modern pezev... lik

1|0
    0|0
  • Kötü şeyler düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Güzel rol yapıyorlar, güzel oyuncular

0|0
    0|0
  • Aylık aldıkları para çok iyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Her insanın görüş yapısı farklı tabiki kimine iyi gelirken kimine kötü gelebilir ki programla ilgili bir kanalımız var gelecek haftaların dahi spoiler' larını veriyoruz. Zaten herşey senaryo sadece insanlar kendini buna fazla kaptırıyor. Bilinçli olmak gerek diye düşünüyorum canım.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum :) tvden soğuttular :)

0|0
    0|0
  • Her şeyi geçtim de şöhreti bu kadar kaldıramayıp şımaran, zayıf karakterli bu insanları çok mu aramışlar?

0|0
    0|0
  • Kurmaca bir oyun instagramda bir hafta onceden eleneni yazıyolar zaten boşa oylanıyo

0|0
    0|0
  • bence komik :D

1|0
    0|0
  • Begendim kişiler oldugu icin izliyordum ama artik midem bulaniyor bizim gibi salak lar izleyipte sacma sacma hepsi simdi reytingden para kiriyor

0|0
    0|0
  • Bu bir kurgu senaryo onu oynuyorlar gerçek değil hiç biri

0|0
    0|0
  • Kavgaları izleyip gülüyorum sadece. Cidden sinir strese birebir

0|0
    0|0
  • Berbat bir program, 1-2 kere izledim sadece hayatimda gördüğum en rezil en saçma program, hepsi rol yapıyor hepsi oyuncu.

0|0
    0|0
  • ahaha ben cok gülüyorum onlara ya. arkadas o kadar yakısıklı adamların yanına nerden bulmuslar o cirkin cirkef kızları

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim.

0|0
    0|0
  • Insanları kandırmaktan başka yaptıkları birşey yok

1|0
    0|0
  • Tek gerçek olan nuuurr canim nur

0|0
    0|0
  • Hayatımda gördüğüm en saçma en gereksiz program. Rezillik resmen.

0|0
    0|0
  • Rezillik onu izleyenlerinde QI seviyesinden şüphe ederim baya kanka olmak lazım izlemek için

0|0
    0|0
    • Kanka ney ya 😂😂😂😂 g.. eri zekalı

Yükleniyor...