Önerebileceğiniz yabancı diziler var mı?

Önerebileceğiniz yabancı diziler varsa yorum olarak alabilir miyim? Ayrıca konusunu da yazarsanız sevinirim.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İzlediklerim
    The vampire diaries: buna desem ki son sezonu izlemedim daha ama hatırladığım kadarıyla iki vampir kardeş aynı kızı aşık oluyor işte bu kızda bşr görsel ikiz güzeldi ama bu dizi sarıyor benim ilk izlediğim diziydi
    Teen Wolf: bundada don sezonu izlemedim liseye giden bir genç kurt adam oluyor işte maceralar başlıyor hem romantik gerilim dolu bir dizi
    Shameless :kesinlikle öneririm çok komik utanmaz bir aile fakirler bunlar işte bunlardan herşey beklenir eğlenceli bir dizi
    O

0|0
    0|0
    • Orange is the New Black :buda piper kermenın hapisane deneyimini anlatıyor ama biz onu dizide piper chapman diye görüyoruz harika bir dizi
      Başka ne var dıı

• Game of Thrones : biliyorsundur Krallıklar arası taht kavgaları
      New girl: buda bir kız aldatılıyor sonra 3 erkekle aynı evde kalıyor yani ev arkadaşı oluyor bunlar çok yakun arkadaş oluyorlar filan

• How ı met your mother : bunuda çok severim bir adam yıl 2023 miydi tam hatırlamıyorum işte bu çocuklarına annesiyle nasıl tanıştığını ablatıyor ama bu dizi aşırı güzel gerçekten

Erkekler Ne Diyor 2

• Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, bu üç dizi birbiriyle bağlantılı aynı zamanda, çok güzel diziler.

0|0
    0|0
    • Konu:

Arrow: Star City'nin en zengin ailenin şımarık oğlu Çin'e yakın okyanusta yat kazasına uğrar. Şans eseri sadece o kurtulur, bir adaya düşer. 5 yıl orada yaşamayı başarır. Sonra memleketine, Star City'ye döner. Adada nasıl hayatta kaldıysa, bu şehirde de babasına verdiği sözü yerine getirecektir, ok ve yayıyla "dokunulmaz" suçluları avlayacaktır.

The Flash: Central City'de polis teşkilatında adli tıb bölümünde çalışan bilim insanının başından bir kaza geçer; özel bir şirketin yaptığı bir deney başarısızlığa uğrar ve patlar, şehre karanlık madde saçar. Adı Barry Allen olan bu eleman komaya girer, 6 ay sonra uyanır. Artık bir meta insandır; evrenin en hızlı canlısıdır.

Legend of Tomorrow: Arrow ve The Flash dizisinde rol almış yan kahraman karakterleri toplayarak yapılmış bir dizi. Gelecekten bir adam gelip bunları topluyor ve takım oluşturuyor, ölümsüz bir adamı durdurmaya çalışıyorlar.

• kesinlikle game of thrones

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• the vampire diaries
    teen wolf

0|0
    0|0
    • teen wolf'u öneren çok arkadaşım oldu. Konusu nedir?

• bende daha ilk sezondayım kurt adam dizisi gibi birşey sanırım the vampire diariesın 8. sezonunu bekliyorum onu önerebilirim ama teen wolfa dedigim gibi yeni başladım :)

• The 100
    Nikimde ordan gelir efenim

0|0
    0|0
  • Game of thrones: bir krallıığın taht savaşı.
    Fringe: paralel evren
    spernaturel: doğa üstü güçleri yok ediyorlar
    Dexter: suçluları öldüren bir seri katil
    Lucifer: şeytanın dünyadaki tatili
    Shameless: utanmaz bir amerikan ailesini anlatıyor. hepsi sürekleyici ve güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...