Artık güvenemiyorum kimseye ya siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Böyleleri kaldı mı dedik ama sonuç;

Erkekler hepiniz aynısınız lan asdfssadf😂😂😂

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki kadınlar farklı? Hepiniz erkeklere bok atıp duruyorsunuz ama, 2 gün işimizle uğraşsak ilgi göremedim ben yaaaa diyip ahmetlerle mesajlaşmaya da başlıyorsunuz. Bu kesinlikle cinsiyete indirgenmemesi gereken bir sorun, aşkına sevgisine sadık olmayı başarabilen insan sayısı gün geçtikçe azalmakta. Ve sürekli erkekleri suçlayan zihniyetten de, kadınları aşağılayan zihniyetten de tiksiniyorum.

0|0
    0|0
    • Yo ben öyle biri değilim ben ilgi manyağıda değilim ki erkekler bu konuda bizden daha önde

• Kesinlikle katılmıyorum. Ben hiç kimseyi aldatmadım, evet kısa süreli çok ilişkim oldu vs. ama her seferinde de benim hayatımdaki kişinin karşısına çıkıp ben artık seni istemiyorum diyecek kadar cesaretim mevcuttu. Arkasından gidip de aldatmam, kadınların en büyük sorunu bu, artık istemiyorum diyemeyip aldatmayı tercih ediyorlar mesela. Bu noktada kadın ya da erkek daha önde demek doğru değil. Tabi erkekler yapmıyor demek de hiç ama hiç doğru değil.

En İyi Kız Görüşü

• Vay be hemserim rezil ettin bizi 😂😂

1|1
    0|0
    • Hatay ha rezil rüsva oldu ama videoda gözümden yaş geldiydi haberde şok oldum lan

• Knk sizin memleket böyle demek ki hığağağağa 😝😝😂😂😂

• Ya hicte bile bu amja yetmişini geçmiş ne dedigini bilmiyor bakmayin ona. 😂

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • Kızlar hepiniz aynısınız lan 😂

0|0
    0|0
    • Evet hep inanan seven güvenen ama böyle ortada kalan hepimiz aynıyız evet😁😄

• Onlara kız demiyoruz yollu diyoruz 😁

• Bilemiyorum artık ne denir ama gerçekler bu işte.

• ben değilim bak kız :)

0|0
    0|0
  • Bence kızlar hepsi aynı. Sayenizde sevmek ne unuttum

0|0
    0|0
    • Her iki cinste birbirini suçluyor😑

• Bence de sence. Sebebi ise ALLAH bir iyi ile bir kötüyü karşılaştırmıs ki taşısınlar birbirlerini diye ben taşiya tasıya belim kambur oldu yoruldum artik pes ettim

• Dedeye sahip çıkalım

0|0
    0|0
    • Taliplerinde ciddi olanlar dedeye mail atsın lütfen😂😂

• O değil de cidden şok oldum dedeye bak sen ya 😄😁

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...