HÜLYA AVŞAR DESEM?

Gerçek adı Malakan'imiş. Ne düşünüyorsunuz hakkında? İsmini değiştirmesi size neleri düşündürüyor? Aranızda Hülya Avşar'ı çok seven varsa kürt olması sizin için sorun mu? Kürt olduğunu duyunca sevmekte duraksadınız mı? Etrafınızdakiler eleştirdi mi? Filmlerini felan izlerken kürt olduğu aklınıza geliyor mu? Hepsini cevaplarsanız sevinirim.
1. soru, 2. soru diye lütfen :)))

Güncellemeler:
LÜTFEN CEVAPLAR MISINIZ

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• İticilik derim. bir de herkesin yetenek sizsiniz de ona yalakalık yapması yok muydu? Onun da egosunu kasması yok muydu? Aman aman ne itici ne itici. Hiç de umrumda değil yok türkiye güzeliymiş bilmem neymiş abartıyorlar tamam herkesin kendine göre güzelliği var doğru ama gereğinden çok çok fazla abartıyorlar bir Aysun Kayacı olamaz yanından geçemediği gibi eline su dahi dökemez ona yapılani abartının 10 da biri kadar ona yapılmıyor :) Yani özetle sevmiyorum kendisini takip de etmiyorum. Bana uzak Allaha yakın olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorunu şikayet etmek zorunda kaldım, umarım kaldırılır.

0|1
    0|0
    • neden

• provokatif çünkü ablacım. Irkçılık yapıyorsun. Hülya Avşar'ı sevmem ama Kürt arkadaşları kırıyorsunuz böyle sorularla. Daha dikkatli olun.

Erkekler Ne Diyor 7

• Adı umurumda değil isterse harun olsun. İsmini değiştirmesi normal bir durum birçok örnek var. Hülya Avşar'ı seviyorum ve kürt olması umurumda değil ırkçı değilim. Hayır duraksamadım gençlik döneminde oynadığı filmlerdeki afetliğini görünce sevgim katlandı. Etrafımdaki insanlar yargılamıyorlar kimseyi. Filmlerini izlerken bizden biri olduğu aklıma geliyor ki öyle. Hepsini cevapladım ama numaralandırmadım çünkü sende numaralandırmamışsın.

0|0
    0|0
  • s1kimde degil hulya avsar

0|0
    0|0
  • Öncelikle kürt türk diye bişey yok bu zihniyetten vazgeçin. Bende kürdüm ama sevmiyorum kendisi kaşardır

0|0
    0|0
  • her türlü sevmiyorum masturbasyoncudur ve pkk sempatizanıdır (berlin filmindeki haliyle) benım gözümde imajı

0|0
    0|0
  • neeeyyyy :D :D malakan mı

0|0
    0|0
  • mastürbasyon

0|0
    0|0
  • Bu kadından nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmiyorum ve kürt olduğunu yeni öğrendim dahada nefret etmeye başladım

0|0
    0|1
    • şu an ırk ayrımı yapıyorsunuz

• Yoo tamamen kürtlerin iyi olmadıklarını dile getiriyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Hülya Avşar'ı sevmiyorum. Sürekli bel altı konuşması hoşuma gitmiyor. İsmini de ilk defa duydum.

0|0
    0|0
  • İsimlerini sanatçıların büyük çoğunluğu değiştiriyor çünkü kariyerleri için ayırt edici ve dikkat çekici bir isim gerekiyor. Ayrıca kürt olması ne alaka. Meryem Uzerli başka ülkeden geldi neden ona yabancı (gavur) diye bakılmıyor?

0|1
    0|0
  • Kürt müymüş ya ben ankaralı bir ailenin kızıymış ve kürt bir aileye gelin olup boşanmış diye biliyodum. Kürtse de bana ne yani

0|0
    0|0
  • Hülya Avşar i ne severim ne sevmem pek takip ettiğim biri değil ama kürt olunca insan olmuyor yeter artık vazgeçin şu ırkçılıktan bir günde insana insan olduğu için deger verin!!!

0|0
    0|0
  • Malafat mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...