Game of theronesin son bölümündek açık sahneler?

Arkadaşlar çoğumuz game of theronesi izliyoruz cok da güzel bir dizi kesinlikle ama şöyle bir sıkıntı var her sezonda bir olay oluyor bir sezon kadın mesela cırılcıplak tur atıyor yok bir sezonda başka şeyler oluyor sımdı son bölümde de erkek cocugun cinsel organı ap açık gösteriliyor birde tabi kadınlların gögüsleri mutlaka bir iki bölümde gösteriliyor her sezon. ve öyle sahneler cekmelerinede gerek yok dizide tamamen boş sahneleri bu şekilde dolduruyorlar. siz rahatsız oluyor musunuz o sahneleri izlerken ne yapıyorsunuz?

Güncellemeler:
,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kanki ben 1. Sezonun ilk bolumlerinde kapattim kendi sezonumu biliyorsun :D tam da bu sebeple! Izle sen izle! Ahirette me halt edeceksen!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Rahatsızlık duymuyorum, dizinin bütününe bakıyorum.

0|1
    0|0
    • ya o sahneleri kızlarda izledi mesela bence cok rahatsız edici birşey normal değil

• ya hayırda ben kötü oluyorum öyle düşününce yani ilerde bizim sevgilimiz falan olan kişi falan görcek bana ters ya böyle şeyler doğru değil birşey ifade etmesede o sahne ben cok rahatsız oldum o kadar popüler bir dizide böyle şeylerin olması hani konu gereği olur anlarım derim yapmaları lazımdı hani ama hiç gerekli olmayan yerlerde oluyor hep

• İşte tam da dediğin gibi aslında olay. "Konu gereği"
      Konu üreme organı ya da cinsel organ görmek ise, mağarada yaşamayan bir kız almayacaksan iyi kötü heryerde karşısına çıkabiliyor bu tür şeyler. Böyle şeylerle aklını bulandırma.

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahatsız olmak bana saçmalık gibi geliyor. Kurgusunun mükemmelliğine daha fazla takılmalıyız bence. Oyuncuların mükemmel yeteneklerine. (Kitaplarla her ne kadar alakasız olsa da.)

0|1
    0|0
  • Ben gözlerimi kapatıyorum

0|1
    0|0
    • bu sefer ki cok acık ve cok yakın oldu inş zamanında kapatmışsındır

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen 2 elmas almak varken. 1 elmas almayı tercih eder misin?

0|1
    0|0
    • aynen reyting için yapılıyor ama simdi nasıl bu diziyi birine tavsiye edelim ya da nasıl toplu izleyelim ki cok gereksiz sahneler yapmasalarda konu sapmaz mesela kim bilir kaç kız izledi o bölümü yazık gerççekten ya

• herkesi kendi haline bırakmak lazım işte

• Öyle olmuyor hocam işte. Müslümanım diyen başkasını yanlıştan döndürür. İnsanım diyen yanlışı düzeltmeye çalışır.

Yükleniyor...