En son hangi filme gittiniz? Beğendiniz mi? Tavsiyeleriniz neler?

En son hangi filme gittiniz? Beğendiniz mi? Tavsiyeleriniz neler?Soru belli arkadaşlar. Ben "X Men Apocalypse" gittim ve fazlasıyla memnun kaldım. X men severlerin mutlaka gitmesi gereken bir film. Ya siz?

Güncellemeler:
Güncel
Güncell

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Batman ve captain America ya da gittim ama
    X-Men gibisi yok ya

0|0
    0|0
    • Aynen öyle ve üstelik ne captain america nede batman vs superman gibi reklam yapıldı. Yani şişirilmemesüne rağmen harika bir film çıkmış ortaya.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bir tane türk filmine

0|0
    0|0
  • Alaycı kuş bölüm 2

0|0
    0|0
  • eski sevgilimle kaçma birader e gitmiştik çok güzeldi :)

0|0
    0|0
  • Captain America : Civil War'a gittim sevmesem olmazdı Iron Man'im orada :D

0|0
    0|0
    • Gevezelik yapmak onun işi doğru 😄

• Saçmaladın şu an da bence 😊 Kaptanın serisini bir iZle bence sen 😊

• Kaptan da lider özelliği var ve bu özelliğini vatansever bir asker olduğu günlerden aldı. Yenilmezler 1 ce 2 de de dikkat edersen planı o yapıyor 😊 Buda onu sorumluluk sahibi yapıyor 😊

• Marvel hayraniyim ve kesinlikle son cikan filmi Kaptan Amerika: Civil War diye filmi o cok guzel

0|0
    0|0
    • İzledim ancak havaalanındaki sahnelerde biraz çocukluğa vurulmuş ve bence biraz daha duygu yüklü olabilirdi.

• Hehe 😊 Seriye pek hakim değilsin galiba bu 3 cü film 😊

• Bu en son cikanin ikincisini dedim

Erkekler Ne Diyor 5

• Magi'ye gittim. Ortalama bir korku filmiydi. Türk yapımı okduğu düşünülürse iyi denebilir. Cinlere ateş ediyorlar ama tabancayla onu çözemedim.

0|0
    0|0
  • Kaptan amerika 3 güzeldi

0|0
    0|0
    • İzledim ancak havaalanındaki sahnelerde biraz çocukluğa vurulmuş, ciddilikten yzaklaşmış gibi ve bence biraz daha duygu yüklü olabilirdi.

• Çünkü ortada canavar yoktu 😄

• Canavar olsada gerçekçi yapardı onlar. Çünkü marvel bu işi iyi yapıyo. Ultron mesela hulk ta bir canavar ama baya gerçekçi. Dcde bir Nolanın yaptığı Batman 3lemesi çok güzel onun yanına yaklaşan marvel filmi yok. Onun dışında Man of Steel idare eder ama batman v supermen aceleye getirilmiş

• kaptan amerikaya gittim bir kızı takip edicem derken ondada boşa gittim kız numarasını vermedi film nasılmıydı valla ilk 15 dk sı yok bende zaten geç girdim hangi salonda diye ararken her neyse işte filmi boşverde üzülüyorum ya halime

0|0
    0|0
  • MAGİ

0|0
    0|0
  • Bnde xmen e gittim zaten bir onceki filmi de muthisti bu filmdede michel fessbender oyunucukugu dokturmus o demir ocagina gidip my name is magneto dedigi kisimlar falan yikiliyo zaten 2. si quicksilver sahneside oldukca eglenceliydi.😄

0|0
    0|0
    • Aynen ya o adam iyi güldürüyor, renk katıyor filme 😄 Vallahi filmin action kısmı olsun duygu olsun her birini ayrı ayrı güzellikte işlemişler 👏🏻👏🏻👏🏻

Yükleniyor...