Acil yardım... Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben bundan 1 ay önce şaka için türkiye cast ajansına foto gönderdim.. gecen gun bei aradaılar ve cumartesi günü görüşmeye çağırdılar fotografınız seçilmiştir diye. Bir bilgisi olan var mı? çok kötü yorumlar okudum cast ajansları ile ilgili.. yarıdmcı olabilir misiniz?

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bak durum böyle kısaca

Herkese seçildi diyorlar

Gel diyorlar

Gidiyorsun. Foto parası bilmem ne parası 300 500 tl senden alıyorlar. Sonra sen git haber vereceğiz diyorlar

Sonra kaziklandigini anlıyorsun )))

0|0
    0|0
    • Beni adam gördü. kartını verdi hiç bir para istemiyorum senden sadec görüşmeye gel dedi. Fiziğin yüzün çok iyi ddi. Bende istemiyorum dedim. İstediğin kişiyle gel bende olsam bende güvenmezdim falan dedi anneni de getir babanla gel olmadı dedi

• Yo gelmedi ama forumlar da dert yanan çok.

• Teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Beni de çağırdılar bir şey çıkmaz.

0|0
    0|0
    • Gittin mi? para falan istediler mi? görüşme nasıl oldu?

Erkekler Ne Diyor 4

• Figuranlık rollerine çağırırlar. Yolda yürürken durdurup video ve fotograflarımı çekmek istemişlerdi. Yapıyorlar , fotoğraflar için para isterler, yapılan işlerden komisyonlar vs.

0|0
    0|0
  • Belki onlar da sana şaka yapacaktır.

0|0
    0|0
    • adam kartını verince bende basvuru yaptım hiç beklemiyorudmm

• Çok makul bir yer değil sanırım. Bende öyle duydum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence yüzün güzel değil kekleyip göndercekler

0|0
    0|0
  • Ajansa gore degisir. Hangi ajans? Ben de fenograma kayirliyim her ajans hakkinda bilgim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...