Engin Altan bana mı sadece yapmacık geliyor?

Oyunclugu cok kotu bence sadece sesi iyi. Yakısıklı falan da degil. Kimin torpillisi?

1|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• oyunculuğu kötü olmaktan ziyade biraz havalanmaya başladı sanki. Öyle özel müthiş ötesi bir oyunculuğu yok ama adı var işte naparsın.. Ben Beren saati de beğenmem ha bihter rolünü kusursuz oynadı ama diğer hiçbir rolün üstesinden gelemedi bence. Tanınmış olduklarından biraz kendilerini beğeniyorlar o kadar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin ki yapımcı kafası olmuş. Yakışıklı falan da değil... Malumunuz artık dizilere oyunculuğu iyi olanı değil yakışıklı güzel olanları alır oldular. Ancak Engin Bey şu an bulunduğu rol için biçilmez kaftan!

0|0
    0|0
    • oyunculugu da yok bunu basta belirttim soylediklerimi kırpıp aktarmayın

• Kırpıp aktarmadım kinaye yaptım. Tabii sen onu da fark etmemişsin...

• bence sen taraflısın gayet güzel oyunculuğu karizması falan ama bu evlendikten sonra biraz şımarmaya başlamadı değil. zengin bir iş adamının kızını aldı biraz özgüven patlaması yaşuyor bugunlerde

0|0
    0|0
  • Engin altan yan atan

0|0
    0|0
  • Sen begenmiyon diye ne yapalım izleme onun olduğu dizileri mas çok iyi oyunculuğu

0|0
    0|0
  • Sana öyle geliyor adam hakkini fazlasiyla veriyor rolun. Ve son donemdeki rn iyi oyunculardan biri

0|0
    0|0
  • aynen hiç tutmuyorum o adamı. herşeyi yapmacık gibi

0|0
    0|0
  • Kusursuz insan mı var

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...