Mini etek giyersen tabi tecavüz ederler diyen nihat?

Mini etek giyersen tabi tecavüz ederler diyen nihat ?
SLK slk konuşuyor sizce neden böyleleri gelip surviorda kişilik karakterden bahsediyor bu kişileri dinlemek zorunda olmak üzücü.

1|1
6|7

En İyi Kız Görüşü

• ülkemizde bunun gibi bir çok şerefsiz insan var ne yazık ki

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Dinlemek zorunda değilsin. Bence kapat ve onlara prim kazandırma.

1|2
    0|0
  • Kanalı değiştir 😂

0|1
    0|0
  • Senin de bu adam gibi gorunmedigini nereden biliyorsun?

0|0
    0|0
    • İyi cevap😂

• Herkesle ayni düşünmek zorunda değilim saniyordum. Nihattan banane deveye neren eğri demek bu soru bence. Her zaman beğenmedigmiz insanlar olacak bizi de başkası beğenmeyebilir. Evet ben de görmezden gelebilirim. Acik bir platform ve ben de senin hakkinda bugün fikrimi dile getirdim düşündürmek istedim hepsi bu. Dik kafali ergen tribine yakin cevaplar beklemezdim. Tekrar yazmam merak etme. :)

• Düşünceni kendine saklasan keşke

• Kimse bunları dinlemek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Bu kişilerin nefes alıyor olması daha üzücü...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslında o tarz giyinen kıza her erkek bakar bakmıyorum diyen yalancıdır. Önemli olan kendine hakim olmak nefisin tutmak kadına saygı duymak. Şu devride etek giyenede başı kapalı olanada tecavüz ediyorlar.

1|1
    0|0
  • Tabiki bu görüşünde haksız. Mini etek giyseler bile erkekler sapık bakışlarını kızlardan uzak tutmalılar. Ama kızlarda dikkatli davranmalı ona göre giyinmeli. Açık saçık olmamalı.

1|1
    0|0
  • Gecenelrde nette gördüm. dünya çapında tecavüze ugrayan kadınların , o sırada giydikleri kıyafetlerin sergisini yapmıslar

Bir tane bile mini etek askılı giyen yok. içlerinde.
    yani tecavüz edecek adam kıyafete bakmıyor.

1|2
    0|0
  • Nihat hatipoğlunu izle

0|2
    0|0
  • Ne alak mini etek giyersen tecavuz ederler. biz niye tecavüz etmiyoruz her gün o kadar mini etekli görüyoruz ))

0|2
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...