Hande Erçel'in oyunculuğunu beğeniyor musunuz?

Güzelliğine söylenicek laf yok harika bir yüzü var ama gel gelelim oyunculuğunu berbat buluyorum ve bu işin eğitimini almış yetenekli insanların hakkının yendiğini düşünüyorum.. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Beğeniyorum
    29% (22)38% (13)32% (35)Oy Ver
  • Beğenmiyorum
    71% (53)62% (21)68% (74)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• bu kızın ne yü<ünü ne oyunculuğunu beğenmiyorum.

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Oyuncu mu o hahaha :D

1|0
    0|0
  • Oyunculuğunu da kendisini de beğenmiyorum ne kadar abartılıyo şu kız ya Bunun gibi sokakta yüzlerce var meşhur olamamış Bir numarası olmayan kezbanın teki

0|0
    0|0
  • Tam bir facia

1|0
    0|0
  • Beğenmiyorum ondan iyi seks oyuncusu olur

0|0
    0|0
  • Oyuncu? ahahahaha h lmao

0|0
    0|0
  • Yani şimdi doğrusunu söylemek gerekirse çok güzel kadın, oje sürsün üflerim ama oyunculuğu o kadarda iyi değil, ülkemizde sanatçılar yeteneklilerden değilde güzellerden seçildiği için bu kadar ön planda.

0|0
    0|0
  • O kim?

0|0
    0|0
  • BEğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Mağarada TV çekmiyor malesef...

0|0
    0|0
  • Kendisini beğeniyoruz😅

0|0
    0|0
  • çilek reçeli daha iyi

0|0
    0|0
  • zkimde değil

0|0
    0|0
  • belkide hande erçel yapıyor bu yorumu millet orospı

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • o kimla :D

0|0
    0|0
  • oyunculuğunu bilmem ama kendisi şahane birisi.. allah gönlüne göre versin onunda

0|0
    0|0
  • Oyunculuğunu bilmem ama güzel kız Allah için ;)

0|0
    0|0
  • hayır dwdwq

0|0
    0|0
  • Hande Reçeli sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yapımcının kuzeninin oynadığı bir oyunculuktansa ne kadar kötü de deseniz ona oy veririm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hayır beğenmiyorum. neden ülkede her şeyde güzellik 1. planda. ayrıca çok da güzel de bulmuyorum. hayır kıskanmıyorum da :D onu da söyleyim şimdiden.

2|0
    0|0
  • Banada cok huzel geliyor ama gayet kizdan anlayan. kuzenim cok ta begenmedi. Ha cirkin diyemezsin buna zaren ortalama guzelligi var ama sokakta cok bol bu kizdan filan dedi. Boyle dusunen cok insan var. Yani ben kiza bayilirken gayet klasik bulanda var ki bazen haklida olabilirler girece ama oyunculugu cok kotu. Hayali canneste odil almak ama en fazla 30una kadar ergen yaz dizilerinde goruruz soner gider. Sinema adina zaten az isler cikiyor iyi nuri bilge ceylan gibi ferzan ozpetek gibi oyleleride bu kabiliyette bu kizi hayatta oynatmaz figuran bile olamaz ferzanin nurinin veya fransiz italyan filmlrrinde.
    Bana sorarsan kiz cok guzel. Ama sokaktaki bircok kiza benziyir portfil olarak birde daha cok sempatikligi on planda. Yaz dizilerinden yurur. Benim icin guzel baskalarini bilenem normal bulanda olabilir.

0|0
    0|0
  • Ya şu kızı bu sitedekiler meşhur etti bıktım

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum, dizisini de izlemiyorum. Burası ile tanıdım o da sadece görünüşünü. -_-

0|0
    0|0
  • Begenmiyorumm

1|0
    0|0
  • Beğenmiyorum çok aptalca bakışları var

0|0
    0|0
  • diyecek laf yok diyecek kadarda güzel değil. muhteşemdi geçtim farklı birsey yok bu kız çok güzelse bizim köydeki boşnak kizlari tanrıça. kız şanslı kitle oluşturdu e şimdi ortalama bir guzelligi var ve tstlilikta zirve çok tatlı ona diyemem birsey.

0|0
    0|0
  • Güzel olması bir şey değiştirmez. Vıcık vıcık bir oyunculuğu var ve ağlama taklidi yapamıyo 😕

0|0
    0|0
  • o kim ya yeter artık :D

0|0
    0|0
  • Yeter artık

0|0
    0|0
  • Zaten artik güzellik onemli sadece

0|0
    0|0
  • mal gibi aynı