Survıvor da Gönüllüler Takımı Sizce Güçsüz Değilmi Ünlüler Çok Gider Yapıyor Sesleri Neden Çıkmaz?

Ünlüler takımı genel olarak gönüllülere çok gider yapıyor

gönülülerinde sesleri yükselmiyor sizce neden?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Troll program izlemiyorum.

0|1
    0|0
    • Trol derken?

• Ekip özenle seçiliyor bence ve anlaşma yaptırılıyor açıklayanı donuna kadar alır acun. Yapmacık olduğu bariz belli zaten. Haftanın her günü işsizce yayınlıyorlar ve millet bunlara prim veriyor. Acun son zamanların en çok kazananları arasındadır herhalde milletimiz sağolsun.

• Kardeşimmmm acun La arası bozulan Merve Büyüksaraç ve Taner bile böyle bir şey demedi dava açtı onlarada ama hakaretten

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• allah aşkına şu yarışmayı izlemeyin yaw bu kadar kurgu oldugu belli olan olmasa dahi kişileri birbirinden nefret etmeye kin tutmaya çekememeye iten bu programları neden izliyonuz ne zevki var

0|1
    0|0
    • Kurgu olduğunu Nasıl anladın?

• belkide degildir fakat kuvvetle muhtemel öyledir diye düşünüyorum fakat bunun pek önemi yok cidden öyle programları görünce tiksiniyorum insanlara kin aşılamaktan başka ne işlevi var. kişiler insanların birbirine yaptıkları iki yüzlülügü dedikoduları , birbirlerine duydukları öfkeyi pisligi izleyipnasıl zevk alıyor kültürel yozlaşma işte budur

• izlemiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...