Yabancı Dizi Tavsiyesi?

Prison break bitti şimdi yeni dizi arayışındayım. Lost dizisinin 30 bölümünü izledim ama saçma geldiği için bıraktım.

Macera, kurgu veya gizem tarzı ne izleyebilirim?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• The Secret Circle

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• American Horror Story var. Her sezon başka bir yerde geçiyor olay ve çok akıcı güzel sahnelerle dolu çok hoşuma giden bir dizi.
    Lucifer dizisi daha ilk sezonda ama benim favorilerimde üst sıralarda. Eğlencesi, gizemi, kurgusu, karakterleri gerçekte saygıyı hakediyor.
    Dr. House de güzel bir yapım. Bir araştır hoşuna gidebilir.
    Mr. Robot çağın aptal düzeni hakkında farkındalık yaratıyor ve onuda öneririm.
    Shadowhunters fantastik bir dizi. Seviyorsan öneririm gayet başarılı. Genç kadrosu ile gayet macera ve dolu dolu bir seyir halinde.
    Imm The Vampire Dıarıes var. Efsane Damon karakteri hala favorim. Ian Somerhalder'ı zaten çok seviyorum :) Candice'de öyle ^^

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim mr. robot sevdiğim dizi. İlk sezonu geçen sene izledik 2 sezonu bekliyorum :)

yazdıklarını araştırayım bir izlerim birisini

• Bende colony önereyim. İlk sezon 10 bölüm var şu an. Baş rollerde Lost dizisinden Josh Holloway ve prison break dizisinden Sarah Wayne Callies var. Çok teşekkürler. İyi geceler.

• Teşekkür ederim bakıcam bende iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...