Survivorun en yakışıklı erkeği kim?

Kızları yaptım bide erkekleri yapıyım dedim sjdbsjb Bu seneki Survivor erkeklerinden en yakışıklısı sizce kim? Desteklediğiniz değil yakışıklı bulduğunuza oy atın lütfen

• Atakan arslanSurvivorun en yakışıklı erkeği kim?
    26% (15)29% (10)27% (25)Oy Ver
  • Semih öztürkSurvivorun en yakışıklı erkeği kim?
    17% (10)29% (10)22% (20)Oy Ver
  • Serkay tütüncüSurvivorun en yakışıklı erkeği kim?
    50% (29)37% (13)45% (42)Oy Ver
  • Efecan dianzenzaSurvivorun en yakışıklı erkeği kim?
    5% (3)3% (1)4% (4)Oy Ver
  • Mehmet özyauSurvivorun en yakışıklı erkeği kim?
    2% (1)2% (1)2% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki serkay.
    Semih adam deıl zaten mılletı tahrık etmekten başka yaptıgı bişey yok. İnsanların kötü oldukları yonlerle onlara laf sokan biri. Cidden adam değildir ama tahrik eder insanları sadece. Atakanda zaten lider takılıyor ama fazla ağır duruyor , çok kasıyor çok ciddi durmaya çalışıyor tamam liderliğie bürünüyosunda azcıkda gül :)) Serkay hem liderlik yapıyor hem performansı iyi hemde gülüyor, eğlenceli bir tip. Nagihan zaten yüzsüz 2 kez yalan konusrak bütün takımı Atakan'a düşman etti, bir biz üç kişi finale gidicez diyor 3 gün sonrada biz Atakanla finale gidicez diyor. Kısacası nagihan bacımızda erkek kız karışımı performansı çok yuksek karakter olarak dagılmıs bir bacımızdır. En iyi Serkaydır :))

0|0
    0|0
    • Öhh ne uzun yazmışın sjsbjsbd

• en yakısıklı erkegı kım sorusunu okumamısım ag o zaman morgull

Erkekler Ne Diyor 13

• Kızlar atakanı seçmiş

1|0
    0|0
  • Tütüncü iyi sanki

1|0
    0|0
  • Rapido Rapido yeeeaap bababababababaaaaaââ

1|1
    0|0
  • Semih

0|0
    0|0
  • Atakan

0|0
    0|0
  • Yilmaz Morgul

0|0
    0|0
  • atakan yakisiklisi serkay guzelli

0|0
    0|0
  • Ser kay yakışıklı bir kardeşmiş 😂😂

0|0
    0|0
  • tütüncü

0|0
    0|0
  • Serkay Tütüncü

0|0
    0|0
  • Rapidoo 😃

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • forza turabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Atakan manyak yakışıklı.

1|0
    0|0
  • Serkayyyyy 😍

1|0
    0|0
  • Atakan tabiki. Semihi p*rno sitesinde gordugumden beri tiksiniyorum ondan

1|0
    0|0
    • Ciddimi

• Evet. Daha once bir yarismaya katilmis. Ordaki masturbasyon yaptigi videolari toplayip yabancilarin p*rno sitesine yuklemisler.

• Efecanin adaya geldiğii ilk hali çok iyii ama sonra suriyeli dilencilere benzedi. aSADSgfgfdg Yakışıklı çocuk yok adada bence. Ama bu saydıklarından illa biriini seçmem gerekiyorsa Serkay diyorum.

1|0
    0|0
  • Serkay ama yakışıklı olsa neye yarar sanki? Karaktersizin birisi.

0|0
    0|0
  • içlerinde en iyisi serkay tütüncü

0|0
    0|0
  • İbrahim 👍👍

0|0
    0|0
  • Semih❤

0|0
    0|0
  • Serkay ve atakan ama en çok serkay djbdjdb ayrıca semih ne alaka orda olması bile saçma

0|0
    0|0
    • Nesi saçma?

• Ya semihi sevdiğin için öyle görüyosun ozaman ne diyim göz var yani şıklardaki kimseden daha yakışıklı değil

• Yanlış düşünüyosun. Göreceli bir kavram. Sevmekle alakası yok. Serkaydan nefret ederim ama yakışıklı adam.

• Hicbiri yakisikli degil ama atakani destekliyorum ben😊

0|1
    0|0
  • Serkay estetikli kızlar 😂 Oylar semih reise 😂

0|0
    0|0
    • hadi burnunda bir estetik var diyelimde semih nedir ya jddbjbfj gözünmü bozuk

• serkay en yüksek inanmıyorum ya. Neden kız gibi davranan erkekleri sever ki kızlar hiç anlamam

0|0
    0|0
    • Kız gibi davranan derken adam gayet erkek gibi ve çekici yani acaba sende erkekmisin kıskançlığındanmı böyle söylüyosun anlamadım sjbdjsbd

• hahaha yok erkek değilim de öyleymişim gibi olmuş biraz :D ya ig fotoğraflarına baktım da böyle yüzünü tuhaf yapıp fotoğraf çekmesi giyinişi falan bana öyle geldi

• Atakan
    Mehmet
    Efecan

0|0
    0|0
Yükleniyor...