Game of Thrones çiler Hodor da öldü. Sizin düşünceleriniz ne?

Duygulanmadım desem yalan olur. Hodor un hep hikayesini merak etmiştim. Starkların en sadık adamı hodor' da öldü. Kurt da bu kadar kolay ölmemeliydi. ? Düşünceleriniz

Güncellemeler:
game of thrones 6. sezon 5. bölümünde hodor kapıyı tutarken ve brandon gözleri kayık bir şekilde geçmişteyken meera'nın bağırdığı sözler.

ondan sonra hold the door > hodor'a dönüşür ve güzel bir hikayesi vardır.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bende çok duygulandım ama bu dizi başrollerini bile gözünü kırpmadan öldürebiliyor. o yüzden çok heycan veriyor galiba

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zıkkımın kökü vardı, gitti kafasına göre iş yaptı Brandon. Ağaç adam o kadar "bak akıllı uslu dur, bensiz gezme dolaşma" dedi o kadar, kim söylüyorsun ama. Aİle boyu asi bu Starklar. bir kulaktan giriyor diğerinden çıkıyor.

0|1
    0|0
    • hehehe güzel yorum :)

• kurt feda etti kendisini
      bence kurtlardan en asil şekilde öleni buydu :)
      digerleri hep yok yere öldüler hocam ya
      olmamış ama ne yapacan artık senarist bu konuda çok acımasız..
      khalesi gümbür gümbür geliyo bakalım umarım bu sefer geçer vesterosa :)

• @Affedilmeyen Aynen o doğru. Dizinin bu kadar çok tutulmasının en büyük sebeplerinden biri "ana karakterin olmayışı, herkesin ölebilir" olması zaten. Yani en azından bana göre bu öyle. Yakıp yıkacak sarı kız, çok heyecanlı olacağını düşünüyorum bu sezonun :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• üzüldügüm sahnelerden birisi bu dizide..
    hodor hodor hodor..
    aslında orada dur dur dur hodor oluyormuş..
    o kadar kalabalıkta nasıl kalacaktı ayakta
    bir snowun kurtu kaldı tek digerleri öldü..

0|1
    0|0
    • Aynen ya peki kurt' un bu kadar kolay ölmesi? Oda ayrı üzücü vasat senaryolardan biri değil mi?

• bir sürü ak gezen başına uşuştu ve kurt sahibi kaçsın diye kendini feda etti bir bakıma
      farkındaysan dönüp baktı sonra koşmadı istese koşardı degilmi?

• Hodor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...