Sizce Kemal Sunal günümüzde neden kötü olarak gösteriliyor?

Arkadaşlar bilmem farkında mısınız ama bu aralar Kemal Sunal hakkında kötü ithamlarda bulunuluyor Yok komünistti yok efendim hacılarla hocalarla alay eden biriydi sizce Kemal Sunal gibi komedi ustası günümüzde neden kötüleniyor neden komünizmle suçlanıyor?Sizce Kemal Sunal günümüzde neden kötü olarak gösteriliyor?

0|1
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Atatürkçü olduğu için şerefsizler ölmüş insanlarla uğraşmayi ne severler

0|0
    0|0
    • @BiliyomBununAdı_AŞK eskiden ölülere bile saygı olurdu ölülerin arkasından konuşulmazdı şimdi ise ölülerin arkasından konuşmak için can atıyorlar

En İyi Erkek Görüşü

• güya filmlerin de küfür söylüyormuş, sanki bir o söylüyordu. hem o senaryo gereği onu söylemek zorunda. komik adamdı gerçekten, allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
    • @hasnickdir evet aynen sanki bir tek Kemal Sunal küfür söylüyordu O sadece küfür olarak Eşşeoğlu Eşşek küfürünü söylerdi o kadar ya şimdikilere ne demeli şimdiki oyuncular Özellikle Recep İvedik ağıza alınmayacak küfürler söylüyorlar hatta anaya bacıya bile küfredebiliyorlar çoluk çocuğun gözü önünde sonra diyoruz millet neden küfür ediyor eder tabii millet küfretmeyi şimdiki oyunculardan öğrendi ama eskiden millet özellikle gençler küfür etmezdi çünkü eski oyuncular rol yaparken küfretmezlerdi küfretseler dahi ağıza alınmayacak kelimeler etmezlerdi daha doğrusu anaya bacıya küfretmezlerdi ama şimdiki oyuncularda o da yok adam bir küfür ediyor milyon dolarları alıyor seyirci de gülüyor olay bu arkadaşım

• @hasnickdir öylesine güldüm sembol olarak tabii ki şehit haberlerine gülmedim tabii ki üzücü bir olay çünkü ben sadece öylesine güldüm :)

• yok şehit haberlerine gülmediğini biliyorum ben bana gülüyorsun zannettim.

Kızlar Ne Diyor 7

• Millet artık daha bilinçli komedi adı altında subliminal msjları var ben sevmiyorum komikte bulmuyorum ama filmleri dışında nasıl bir insan ona laf edemem saygı duyarım herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
    • @hayalmee ama şimdiki filmler de küfürlerle dolu şimdiki oyuncuların ağzından küfür eksik olmuyor eski filmlerden daha beter şimdiki filmler subliminal mesaj olmasada küfür var tabii onun yanında aşk da var o da işin masum yanı

• Ben bollywood dışında başka film dizi pek izlemem onlarıda sevmiyorum saçma sapan senaryolar sevişmeden rant kazanamayanlar bel altı küfürlerle komik olduklarını sanıyorlar

• Komünizmin neresi kötü be

1|0
    0|0
  • Hiç böyle bişey duymadım, eger varsa saçmalığın daniskası

0|0
    0|0
    • @Pembepanter66 evet var hatta kemal sunal İslam diniyle dalga geçiyormuş Hani İnek Şaban Diyorlar ya Şaban ayına atıfta bulunuyorlarmış ne alakaysa artık

• Kominist olması, düşüncesi bizi ilgilendirmez. Benim onu sevmeme nedenim asırı egoist bir insan olması.

0|0
    0|0
  • CEKEMIYOLAR

0|0
    0|0
  • Kötulendigini dusunmuyorum. Allah rahmet etsin

0|0
    0|0
    • @Umutluevkadini67 ama Kemal Sunal'ın İslam düşmanı olduğu söyleniyor ne kadar doğruysa

• 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bir kac yerde rahmetlinin arkasından böyle diyenleri görmüştüm şaban mübarek isim kemal sunal şöyle böyle diye sırf kendisine prim vermek için kemal sunalı kötülüyorlar rahmetli filmlerinde mizah olsun diye şaban ismini kullanmıştır islam düşmanı olmasıylan ne alakası var?

0|1
    0|0
    • @serhat_r evet aynen bu şekilde konuşuyorlardu kemal sunal'la şaban ismi mübarek ay diye kötülüyorlar zaten faceden bir din öğretmeni öyle diyordu şaban ismi mübarek ay olduğu için kimse o ismi çocuklarına vermiyormuş çünkü inek şaban diye alay ederlermiş artık bu dinci tayfasının aklına kim sokuyorsa sanki şimdiki oyuncular çok iyi madem kemal sunal islam düşmanı ise ya şimdikilere ne demeli her kanalda aşk dizileri var bu da insana ahlaksızlığı öğretmiyor mu sence gerçi aşk diye bişey de kalmadı ama izliyoruz işte zevk olsun diye (ben hariç)

• ulan komünizmle suçlanıyor ne komünist se ne güzel işte. o çakal hacı hocaların pisligin gün yüzüne çıkardıgı toplumu hurafelerden kurtarmaya çalıştıgı için yine nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan yobazlarc dışlanıyor.

1|0
    0|0
  • Siyasetine bakmam oyunculuğundan dolayı severim.

0|0
    0|0
  • Varsa delil göstersinler

0|0
    0|0
  • meyve veren agac taslanirmis, kemal sunal sanat dünyasinin Atatürküydü bana göre Atamiz gibi kendiside bir daha gelmez.

0|0
    0|0
  • Kötü gösterilmiyor ki.

0|0
    0|0
  • İlyas salman kominist ama bunu bilmiyorum ilyas kendi ağzıyla söylüyor ama kemalın söylediğini duymadım

0|0
    0|0
    • @Hayata-küşmüs ne yalan söyleyeyim bende Kemal Sunal'ın ağzından böyle birşey bende duymadım ama İlyas salman komünist olduğunu söyleyebiliriz onunla ilgili iddialar var

• Meyve veren ağacı taslarlar
    O iyi bir adamdı
    Işini iyi yapan bir ustaydi
    Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...