Yerli Diziler Hakkında?

Yerli Dizleri izlemeyi sever misiniz? Bana hep aynı konular etrafında dolaşıyormuş gibi geliyor. Konuları beğensem de bazen izleyesim gelmiyor. Suskunları çok sevmiştim. Bir de yenilerden kırgın çiçeklerin konusunu beğendim ama izleyemedim pek. Haftanın 7 günü dizi izleyen var. Siz hangi dizileri seviyorsunuz ve izliyorsunuz? Ya da unutamadığınız bir dizi var mı?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• YERLİ DİZİLER TAMAMEN YAPMACIK. Günümüz bu kadar düşmüş vaziyette hangi diziye baksan evde ayakkabıyla geziyolar ya kimde var bu adetler? Doğuya git bakalım vana karsa kim evde topuklu ayakkabılar ile geziyor Allah aşkına. Tüm hepsi aşk üzerine kurulu koca koca insanları liselilere benzettikleri hatta liselileri makyajlarla bir halta benzettikleri yetmezmiş gibi o saçma sapan aşklı meşkli konuları ile yeni bir nesilin beynini suladılar. Aileye asi davranmalar laf sokma çabaları sosyal medyanın konulara dahilliği bunlarla çöpe atacağın vakti gider bir tiyatro izleyerek geçirirsin en güzeli be.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ya saçma sapan oluyorlar güzel başlasalar bile s*çıp batırıyorlarr 46 diye bir dizi başladı yeni sayılır ona bakıyorum bir tek

0|0
    0|0
  • yabancı dizilerden çevirme hepsi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hep bunlar yüzünden televizyondan sogudum ama kardeş payı ve işler güçler dizisini severdim kalitelisi en azından

1|0
    0|0
  • Ben eski dizileri izliyorum yeniler çok uzun 2 saat birbirlerine bakiyorlar falan sıkıcı oluyor.

1|0
    0|0
  • Suskunlar ve Behzat Ç. yi beğenmiştim bende
    Onun dışındakiler tırt

0|0
    0|0
  • kırgın çiçkleri bende izledim ama olay cok karıştı kalbim yangın yeri güzel yeni dizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...