Sinan Özen de Tarkan gibi hayranıyla evlendi. Siz olsanız hayranınızla evlenir miydiniz?

Sinan Özen, 2 senedir birlikte olduğu eczacı Burcu Kartal'la evlendi. Hayran ile evlenmek trend mi oldu, noldu? Eskiden hayranların psikopat olmasından korkulur, sanatçılar genelde uzak dururdu. Çok sevgisiz ve aşksız bir dünyada yaşıyoruz. Artık galiba bir hayranın sevgisi anca yetiyor sanatçılara da...

Sinan Özen de Tarkan gibi hayranıyla evlendi. Siz olsanız haynarınınızla evlenir miydiniz?İşte gelinimiz...

10|8
108|137

En İyi Erkek Görüşü

• bir tarafları kalkmış ünlü yerine bana biten hayranla neden olmasın? Ama fiziği ve karakteri önemli. Öte yandan sınıfa ayırmayı doğru BULUYORUM, hayran her zaman ünlünün 1 adım önünde olmalıdır.

Ünlü olsam hayranlarımla görüşmeyi kabul eder bir çoğu ile başbaşa vakit geçirir, içlerinden karakteri düzgün olanına ve sevecek kalbi olana denk gelirsem evlenirdim. Böylece paparazilerin şu onunla bu şununla gözüktü saçmalığı son bulmuş olurdu ben de kendimi normal vatandaş gibi hissederdim. Ama çok şükür ünlü değilim. Gerek de yok açıkçası 🙋🏻

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bu siteden bana hayran biriyle yazisiyorum du bakalim :D

1|0
    0|0
    • Hocam hatun evlilik diyor. Eğer ki bu yorumu okuyorsan ona göre önlemini al derim. Evlilik falan sorumluluk gerektiren şeyler.. Ona göre yanmasın başın.

• bende hayranınım bendeeee :)

Erkekler Ne Diyor 136

• eger kafasına yattıysa mutluysa evlenmesi neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum:))
    ünlüler evlenir haber olur
    ünlüler boşanır reklam olur..
    :)

7|3
    0|0
  • Böyle hayranla evlenilir

2|1
    0|0
  • Bende bir hayranım ile evlenecem.😏

1|1
    0|0
  • bu sinan özenin adamlıkla hiçbi alakası yok. gerçekte bunu tanısanız var ya insanlığınızdan utanırsınız.

2|1
    0|0
  • Ünlü ve hayran ilişkisi neden kötü olsun? Bunu kötü düşünen ünlüler varsa, kendini yükseklerde gördüğü içindir. Bunu başkasının gözün de kötü veya uygunsuz olarak düşünen varsa oda kendisini onun durumuna koyduğu zaman hayranları düşük seviyede tuttuğu içindir.

0|1
    0|0
  • Ne olacaktı peki?
    Yani illa kendi alemlerinden birileriyle mi evlenmeleri gerekiyor?
    Bence bir alakası yok onunla

0|1
    0|0
  • Selami Şahin de hayranıyla evlenmiş; aklımın yetmediği zamanlarda. Olabilir yani, doğal karşılıyorum...

0|0
    0|0
  • Ünlüler ünlü biriyle evlenince ilişkileri çok göz önünde oluyor ve kısa sürüyor. Ünlü olmayan birisi de genel de hayranı diye lanse ediliyor. Normal yani kimle evlenecek bu adamlar :)

0|1
    0|0
  • Ya bu ünlülerin hayranıyla evlenme olayını niye bu kadar abartıyosunuz anlamıyorum ne var yani bunda kendisi ünlü diye illa ünlü birisiylemi evlenicek ikiside normal bir insan değilmi sonuçta. Ünlüleri bu kadar büyük, kendinizide bu kadar küçük görmeyin..

0|1
    0|0
  • Bizde hayranımızla evleneceğiz ahahahhah

2|1
    0|0
  • Hayrani birak doneri bile bazen ayransiz yiyoruz

1|0
    0|0
  • Sinan özen kim ya :D

1|0
    0|0
  • Ulan bir hayranım yok ki bende onunla evleneyim :)

1|0
    0|0
  • En doğrusunu yapmış. Ünlü birisiyle evlenmektense ünlü olmayan birisiyle evlenmeyi tercih ederdim. Zira ünlüler dünyasında kimin eli kimin cebinde belli değil.

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim saçma geliyor

0|0
    0|0
  • olay sadakat
    vefa

0|0
    0|0
  • Ne o kıskandın mı

0|0
    0|0
  • Ne güzel. Kiskananlar catlasin:))

0|0
    0|0
  • Sinan Özen'i bilmem de Tarkan'a herkes hayran olur ki? Forumdaki kızların neredeyse tamamı Çağatay Ulusoy'a aşık mesela. Evlenelim dese kim hayır diyecek?

0|0
    0|0
  • Bu adamda mı gitti aşk şarkıları bitti :(

0|0
    0|0
  • hayranım varsa buyursun.

0|1
    0|0
  • Aşk, ünlü ünsüz dinlemiyor demekki

0|1
    0|0
  • ünlülere yapışmayında kanka bu sefer :D

0|0
    0|0
  • Evlensinler bence. Sikinti yok yani.

0|0
    0|0
  • Şu adamları niye yüceltiyorsunuz?
    Hayranları insan değilmi
    ya da kendileri insan değilmi ak
    Herhangi birine aşık olup evlenebilir
    neyini büyütüyorsunuz
    okadar şey içinden bunları tartışıyorsunuz :)

0|1
    0|0
  • herkes kendi işçi sınıfına göre evlenir söylentilere sinan özen cevap vermiş ne güzel hayranıylan evlenmesi :)

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende sevdiysem hayran felan demem evlenirim

0|0
    0|0
  • trend değilde ona dönüşecek gibi. mantıklı ve geç kalınmış bir trend. o ünlü bu ünlünün sevgilisiyle beraber böyle kısır döngü içinde kimin kimle ne yaptığı belli değil. bende ünlü olsam kendi halinde naif bir hayranımla evlenirdim :)

0|0
    0|0
  • Sanırım bende öyle yapıcam 8)

Mavi gözlü
    Sarışın
    Beyaz tenli
    Minyon ve fit hayran adaylarımı bekliyorum :P

0|0
    0|0
  • görüntüsü beni ilgilendirmez. sinan özen 52 yaşında bir adam. Bu kız en fazla kaç yaşında olabilir? en az 25 yaş fark vardır aralarında. bu kadar yaş farkı çok ama çok fazla.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    106

Kızlar Ne Diyor 107

• Tarkan'ın birsürü hayranı var tabiki hayranıyla evlenecek hayranı olmayan sevmeyen biriyle neden evlensinlerki?

2|1
    0|0
  • Ben ünlü olsam kesinlikle hayranımla evlenirim.
    O kadar sene hayalimi kurmuş. Üzmez kırmaz herhalde :D

0|2
    0|0
  • seversem evlenirim neden olmasın

1|0
    0|0
  • Kiz guzel. Ben bile evlenirdim :D

0|1
    0|0
  • Neden olmasın ki illa bir ünlüyle ewlenmek şart değil onlar için. :) haa snan özene hayran olan başkasınada hayran olur falan fıstık. Güven çok önemli. 😂😂

0|0
    0|0
  • hayran da normal bir insan sonucta niye evlenmeyesin ki :D
    hem ünlü olmayinca da seninle evlenmek isteyen kisi bir nevi senin hayranin oluyor...
    Sanatcilara göre zaten insanlar ikiye ayriliyor: hayrani olanlar ve onlarin hayrani olmayanlar. Adam kalkip da ona hayran olmayanla evlenecek hali yok herhalde :D:D

0|0
    0|0
  • Tarkan'da mı hayranıyla evlendi? 😯

0|0
    0|0
  • lanet gelsin :D Teoman'a burdan iletmek istiyorum, sizin aracılığınızı. Parmağımı uzattım bekliyorum :D (tektaşımı)

0|0
    0|0
  • olabilir gayet normal

0|0
    0|0
  • Buda son zamanlarin modasi oldu gercekten.

0|0
    0|0
  • Ünlü olsam neden olmasın evlenirdim sanırım :)

0|0
    0|0
  • Ben de sevmişsem evlenirdim. :)

0|0
    0|0
  • Iyi yapmış

0|0
    0|0
  • Artık yaşları ilerliyor gerçek sevgi istiyorlar her 2 yılda 2 3 ayda ayrılacak paracı birini onlarda istemiyorlar

0|2
    0|0
  • Tek Hayran olmak yetmez, bir de güzel olman lazım. Ben Kıvancın hayranı olmuşum, ama güzel olmadığım için onunla hiç bir zaman tanışma Plan'ı kurmadım

0|0
    0|0
  • Neden böyle düşünüyorsunuz elektrik almış, beğenmiş, evlenmek icin uygun görmüş bu aşkın ve sevginin bittiginimi gosteriyor? Bence tam tersi aşk ve sevgi halen var ki Eczaciyla evlenmis ;) Ki Sinan ozen kim , ya da Tarkan sonuç itibariyle onlarda beşer.

0|0
    0|0
  • Olabilir niye olmasın 😄

0|0
    0|0
  • hayranıda insan sanatçıda insan normal bir durum anormal olcak birşey yok çünkü ünlüleri gözümde büyütmedim hiç tek büyüttüğüm insan var oda ATAM dır gerisi yalan dolan

0|0
    0|0
  • Seversem olur

0|0
    0|0
  • :) bende bob Marley 😍 ile evlencem

0|0
    0|0
  • iki sene ilişki yürütmüşler sinan özen de ona hayran olmuştur belki o sürede kim bilir ^^

0|0
    0|0
  • Evlenirim varsa hayranım bekliyorum. Gel evlenelim 😁

0|0
    0|0
  • hayranlar gerçek sever

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yakismislar

0|0
    0|0
  • kendi hayran olduğum kişiyle evlenmeyi tercih ederdim :)

0|1
    0|0
  • Evet😂😂

0|0
    0|0
  • bizde hayraniz bizi niye goren yok :(

0|0
    0|0
  • Ne alaka canım hayran diye evlenemez mi? İlla sanat camiasından biri mi olması lazım? Bir konserinde ya da imza gününde görüp aşık olması kadar normal bir şey yok

0|0
    0|0
  • Hayır. Çünkü sana hayran olan birisi seni değil aslında başarılarını ve büründüğn kimliği sever. Bu yüzden ünlüile fanı arasında bir mesafe olmalıdır. Çünkü aslında kişinin hayran olduğu şey zaten kişinin gizemidir. O seni çözdükten sonra hiçbir anlamı kalmaz. Hani Elma Şekeri alırdık küçükken... İşte önce şekeri bayıla bayıla yeriz. Bir bakarız ki içindeki yıllardır dondurulup bekletilen bir elma! Neyse deriz onu da yeriz. Ne kadsr tası güzel olmasa da... En sonunda sapı kalır. Onun gibi işte

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    77
Yükleniyor...