Survivor Da Semih Potaya Atakanı Performansı Düşük Diye Eleştirerek Söyledi Sizce Bunu Atakan Hak Ettimi?

Survivor dokunulmazlığını Semih aldı Ve Hepsinin ortak kararı YUNUS GÜNÇE oldu onu yazdılar

Semih te 1 kişi söylemek zorunda olduğu için Atakanının ismini söyledii..

Atakanın Performansı NAGİHAN ve YATTARA ya göre Oldukça Düşüktü diyerek..

Sizce Atakan bunu hak ettimi?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• semih çok kurnaz gittiği yeri karıstırıyor atakan hak eder tabi : DD aklını kullancaksın orda

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Asla hak etmedi ya bu semih performansın p sini ağzına almamalı aldığı üç oyun var hiç çenesi kapanmıyo

0|1
    0|0
    • sorma egoistte bir şeyyy bugün bak az önce atakan cevabını verdi ona..

• Aynen gördüm de atakanın daha net tavrını koymasını istiyorum açıkcası

• Semih bizim mahallenin cocugu😃ne olursa olsun o kazansin😇😛

0|1
    0|0
  • Semihçiyim. Semih orda biraz algı yaratmaya çalıştı çünkü rakibi atakan ve atakan daha önce semih ismini vermisti semihin atakanı söyleceği belliydi. Atakan hiç haketmedi o sözleri bunu bence semihte biliyor ama yarışma orası sonuçta rakipler

0|1
    0|0
  • Semih orda neden soyledı bı dusunun. Gıdecek bırı varsa o Yunus olsun dıye. Nagı ve Yattaranın sms potansiyeli belli degil. Konseyde yunus gitsin diyede seni yazıyorum diyemez. Kesınlıkle bunun ıcın.

0|1
    0|0
    • Ama performansı düşük demesi hoş olmadı yanii Can'ım öyle istedi yazdım da diyebilirdi geçenkii açıklaması öyle olmuştu

• hayır bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ezgininde potoya çıktığı zaman Atakan üzerinden oynadılar şimdi de Atakandan yürüyorlar çğnkğ KISKANIYORLAR (Alıntı nagihan)

0|1
    0|0
Yükleniyor...