Yabancı Dizi Önerisi?

Merhaba arkadaşlar. Ben normalde hiç yabancı dizi izlememiştim. Bolca boş vaktim olunca losta başlayım dedim. Losttan gerçekten çok etkilendim ve çok beğendim. Yazın oldukça boş vaktim var. Bana izleyebileceğim lost tadında yabancı diziler önerebilir misiniz? Etkileyici, heyecanlı. Kore romantik komedileri de olur. Önerilerinizi bekliyorum...

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Prison Break
    2-True Detective
    3-Friends
    4-Hannibal
    5-Breaking Bad
    6-Vikings
    7-Spartacus
    8-The Walking Dead
    9-House Of Cards
    10-Limitless
    11-Fear The Walking Dead
    12-Two And A Half Men
    13-The Man In The High Castle
    14-Person Of Interest
    15-Ballers
    16-Arrow (3. sezon saçmaladı o yüzden bıraktım)
    17-Sense8
    18-Zoo

Mini Dizi
    1- Band Of Brothers
    2-Unssere Mutter Unserre Vatter

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lost'u sevdiysen önce J. J. Abrams dizilerinden devam et, tavsiyem Fringe ile başlaman. Sonrasında da Person of Interest tabi. Eğer Person of Interest'i seversen Mr. Robot ile devam et. Ayrıca Game of Thrones, Breaking Bad de izleyebilirsin. Breaking Bad'i beğenirsen True Detective'i de izle. Süperkahraman filmlerine ilgi duyuyorsan Daredevil'i kaçırma derim, Flash, Arrow falan hikaye bunun yanında. Biraz ortaya fantastikli öğeler çıksın, vampirler falan olsun istersen True Blood izle. Gerçekten kaliteli bir İngiliz dizisi izlemek istersen de Downton Abbey.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Supernatural'e başla. 11. sezonda bitiyor haftaya :) yaz boyunca izlersin :D
    Arrow, Person of İnterest, Heroes (Heroes Reborn değil:) ), The Walking Dead, Doctor Who, Teen Wolf, Game of Thrones, The Originals, Lucifer
    YAZAYIM MI DAHA :D

1|0
    0|0
  • the walking dead

1|0
    0|0
  • Aç oradan Supernatural

1|0
    0|0
  • Dexter, prison Break, Breaking bad

ilk olarak bunlar ile başlayabilirsin

1|0
    0|0
  • Supernatural

1|0
    0|0
  • Prison Break, The Mentalist, Supernatural.

1|0
    0|0
  • Game of Thrones izlemediysen hiç kesinlikle başla. Dünyada en çok izlenen dizi.

1|0
    0|0
  • Şurdan çık prison break ın 1. bölümünü izle aradığının o olduğunu anlicaksın

1|0
    0|0
  • fringe izle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Prison Break. Tek geçer. Lostu bende izliyordum sonradan saçmaladı bıraktım. Game of, Hannibal, The Vampire Diares falan

1|0
    0|0
  • Romantik komedi diyorsan friends kesinlikle himym de bir o kadar güzel heyecan ararsan prison break game of thrones derim suskunlari seviyoraan game of silence başladı yeni onun aynisi

1|1
    0|0
  • dizilab e gir her türlü dizi var sec begen al

1|0
    0|0
  • Fringe, izombie, dexter, ama en sevdigim ORPHAN BLACK 💕

1|0
    0|0
  • The walking dead
    Prison break
    Supernatural

1|0