Ghajini Aşk Hikayesini İzleyen Var mı?

İzlemeyen varsa spoiler değil merak etmeyin zaten adamın başına kötü şeyler geldiği filmin en başında gösteriliyor. En duygusal sahne..

Güncellemeler:
update
ugg

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben beğenmemiştim ya =/

0|0
    0|0
    • Kötü sonla bitti çünkü :( izlerken *****spu çocugu ş**fsiz demirle vurdu , ulan piskopatta olsan kalbin yok mu seven insana yapılır mı ya bu bari silah kullan

En İyi Erkek Görüşü

• başları pek sarmıyorda ilerledikçe güzelleşiyor Ghajini iyidir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• izledim

0|0
    0|0
  • Hayatımda en çok ağladığım gün Ghajini filmini izlediğim gündü. Niye bilmiyorum ama çok etkilenmiştim

0|0
    0|0
    • niye bilmiyorum derken? güle oynaya bitmediki kız öldü :( , hatta bir sahnede tekrar hatırlaalım dedi orda öfkeden kudurdum

• Pis ghajini ne gavur adamdı be

• aamir khan halletti adamı ama , aynısını ona yaşattı varya orda birazda olsa için rahatladı
      yalnız aamir olaydan sonra çok fena güçlenmiş , karşısına çıkanı indiriyordu, ghajiniyi döverken herifi duvara fırlatttı vay anasını dedim :D

• En sevdiğim ve etkilendiğim hint filmlerindendir, 3 İdiots, Her çocuk özeldir ve bu

0|0
    0|0
    • ya ben etkisinden çıkamıyorum bugün izledimde, napıcam aklıma hala o anlar geliyor.
      kendime sürekli şunu diyorum ""Sakin ol gerçek değil sakin ol , sahte öyle bir hikaye yok sahte "
      birde duygusal biriyim baya etkilendim

• İzledim

0|0
    0|0
  • 10 üzerinden 7

0|0
    0|0
    • bende 10 üzerinden 8 falan 2 puanı kırmamın nedeni kötü son oldugundan

• Türkiyede izlemeyen yoktur sanırım

0|0
    0|0
    • ben vardım bugün bitirdim etkisinden çıkamıyorum

• izledim ben muhteşem etkisinden bir kaç gün çıkamamıştım

0|0
    0|0
    • galiba bende çıkamıcam şimdi bitti film , içimde büyük bir burukluk var

• 1 2 saat sonrasındayım, etkisini baya hissetmeye başladım, off niye izledim ben ya

• "Sakin ol gerçek değil sakin ol , sahte öyle bir hikaye yok sahte " diyorum kendime :D

Erkekler Ne Diyor 1

• İzledim

0|0
    0|0
    • nickin duygusuz ama filmde duyguların ortaya çıkmıştır sanırım öyle bir filmdiki çünkü

• Ya onu dalgasina yazdim aklima gelmedi ya 😂

Yükleniyor...