Hint filmlerinin yarısı neden müzik klipleri ile geçiyor?

Bir film izliyoruz neredeyse yarısı müzik klipleri ile geçiyor 😕 neden bu kadar çok klip yapıyorlar. 😕

2|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• çünkü kültürleri gereği. çok renkli ve dans müzik üzerine kurulu kültürleri var. mesela farsçada tam bir sanat dilidir ve iran filmlerindede şiirler olabiliyor. bizim böyle kültürümüz olmadığı için farklı geliyor. bizde en çok izlenen filmi recep ivedik olan bir milletiz yani zevkli olduğumuzu söyleyemiycem :D

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hoşuma gidiyor... Kültürlerini tanıtmak istiyorlar... Bu bence onların en doğal hakları... Hintliler çok aşırı vatansever insanlardır... Aamir'in, Shah Rukh'un, Salman'ın ve diğer aktörlerin hiç bir filminde yöresel müziklerini atlayarak izlemedim... Hatta ezberlediklerim bile oldu...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kültür farkı

1|1
    0|0
  • Aynen ya çok sıkıcı oluyor

0|1
    1|0
  • Bilmiyorum ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor.

0|1
    1|0
  • aynen ya

0|1
    1|0
  • konu yok ne yapsınlar. haftaya iki film çevirip bütün konuları tüketti Allahsızlar

0|1
    1|0
  • Igrenc

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kendi müziklerini ve danslarını tanıtmak istiyorlar. Kendi halkının hoşna gidiyordur belkide...

Ama bize göre çok fazla ön planda.

1|1
    0|0
  • Hindistan'da alt kastların sinemadan başka bir eğlencesi yoktur. Bollywood'un bol şarklı filmler üretmesinin nedeni de yoksul kastları eğlendirmektir.

1|1
    0|0
  • Hint kültüründe müzik ve dans çok önemlidir, filmlerinde de bolca kullanılır, bir nevi 70 ve 80'lerin Orhan, Ferdi filmleri gibi bolca müzik arası vardır.

1|1
    0|0
  • öyle kanks müzigi filmden daha çok seviyor demek onlar :D

0|1
    1|0
  • Her yiğidin farklı yoğurt yiyisi vardır

1|1
    0|0
  • aynen hiç sevmiyorum cukkala cukkala cakkıdı oynayıp duruyorlar boş boş.

1|1
    1|0
  • Senaristleri tırt

0|2
    0|0
  • hiç izlemiyorum

0|1
    1|0
  • senary yokta ondan :D

0|2
    1|0
  • Müzikleri çok eğlenceli.

1|1
    0|0
  • Çünkü saçma

0|1
    1|0
  • Kültürleri oyle filmlerde hep acıklı bitiyor

1|1
    0|0
  • hintliler dünyanın nerdeyse en gurursuz insanları ne beklersin onlardan insanda biraz gurur olcak...

0|1
    1|0
  • Aptal olduklari icin

0|0
    1|0
Yükleniyor...