Survivor Ünlüler-Gönüllülerin gerçekten aç kaldığına inanıyor musunuz?

Ha bir de açlıktan ağlıyorlar. Bana niyeyse inandırıcı gelmiyor ya...

2|1
19|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum. muallaktayim. adam bir kere öyle versede bol keseden vermez. acun bu. illa ki bir gerçeklik payi birakir.. ha veriyor mudur. evet diyebilirim. zaten bunun bu kadar konuşulmasida saçma. ne taklit etse reklam patlamasi. bankada faiz işleterek ve o maaşla işcisinin maaşini ödeyen özel sektörde ki kapitalist şirketlerden daha fazla faiz aliyor bu adam. illaki koklatacak arka planda ekibe o paradan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Asıl survivor ögrencilik hayatı lan.

3|0
    0|0
  • yani pek inandırıcı gelmiyor ama aç kalmasalar kilo veremezler değil mi

1|0
    0|0
  • gerçek değil. Yemek yemeseler bile besin takviyeleri alıyorlardır (vitaminler, karbonhidratiprotein tozları vs)

1|1
    0|0
  • yaa elbette eskisi gibi beslenemedikleri aşikar bir gerçek yoksa o kadar kilo kaybedemezler bunu bile dengeli kaybediyorlar yunus çok kilo kaybetmiş
    atakan ile nagihana şaşırdım ben 3 ayda 3 kilo kayıp oldukça az bir de ağırlıkta çallışıyorlar vücut sönmüş biraz ama kilo kaybı daha hızlı olur vücutçularda diğerlerine göreee...

tanerin dediğine göre oyunlara çıkmadan önce :

1-adet muz
    enerji içeceği
    vitamin hapı halsizliği önlüyormuşşş..

0|0
    0|0
  • Hepten yedirmiyorlar. Diyet programı uyguluyorlar.

0|0
    0|0
  • Zaten belli bir miktar yiyecek verildiği biliniyor ki..

2|1
    0|0
  • İnanmam

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum

1|0
    0|0
  • Bardan pavyondan çıkmayan anne baba görmeyen tiplerde iletişim ödülünde anneemmm diye ağlamıyor mu en çok ona gülüyorum ^_^

0|0
    0|0
    • Batdan vs cikmasalar da anneleriyle iletizimi oluyor igi olduklarini biliyorlar. Daha neler

• Kamera arkasını göstermiyorlar hiç 😀 günün 3 vakti yemek yiyoruz bizde... geri kalan vakitler görünmüyor.

0|0
    0|0
  • Biz bir öğün yemiyoruzda patates oluyoruz adamlar lafta kac gun yemiolar ustune hırçın hırçın yarisiyorlar bence yalan yemedikleri.

0|0
    0|0
  • Evet sakim

0|0
    0|0
  • Saçma bir program kesinlikle izlemiyorum izlememde.. Yok ünlüler yok ünsüzler yok bilmem ne... ünlülerin 3 tane mi gözü var ünsüzler alt sınıf insanlar mı? Çook saçma bir program ben izlemem

0|0
    0|0
  • O kadar zayıfladıklarına göre

0|0
    0|0
  • inanmıyorum pek

0|0
    0|0
  • voyeur-villa. com bence buraya bak

0|0
    0|0
  • benim kadar kalmıyorlardır

0|0
    0|0
  • Ya olm arkada otel var, gidiyolar yatiyolar mis, cekime geliyolar oynuyolar hepsi bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• İnanamıyorum pek

1|0
    0|0
  • Ben aç kalsam ayakta duramam adamlar koşuyor. Tamamen aç değillerdir yani vitamin takviyesi falan veriliyor sanirim.

0|1
    0|0
    • Oyunlardan hemen önce meyve suyu tarzı enerji verici bir şey içiyorlar Acun açıklamıştı. Aksi takdirde dediğin gibi ayakta duramazlar.

• Hiç gelmiyor çünkü aç kalan bir insanın oyunlarda dikilecek hali olmaz konuşmaya bile hali kalmaz ki

1|0
    0|0
  • Sen 1 xpersin ama profilin nasıl öyle ://

1|0
    0|0
  • İnaniyorum

1|0
    0|0
  • hayir be hepsi oyun

1|0
    0|0
  • İnanıyorum ben. Sonucta degisimleri goz onunde

1|0
    0|0
    • yağ yakıcı haplar alıyorlar. kasları nedense erimiyor beslenmeyen insanın kaslarıda erir zayıflar.. son böçlümlere doğru sakalllar saçları uzatıyorlar, giysileri biraz yıpranmış havası veriliyor... göz boyama hepsi

• inaniyorum

1|0
    0|0
  • Hepsi oyun deyeceğim ama, yılmaz morgülün ilk haftaki hali ile son haftasındaki halini görünce inandım valla 20 kilo vermiş gibiydi :)

0|0
    0|0
  • Gebersinler sadece milleti oyalamak icin alet oluyorlar

0|0
    0|0
  • Survivoru ızleyenlere tahammül edemiyorum.

1|0
    0|0
  • 2 hafta aç kaldi gonulluler ya tazı gibi kosuyorlar yinede bunlar adada iskender yemiyorsa ben neyim.

0|0
    0|0
  • Yarismadan önce enerji içecekleri tükettikleri ve yemek verildiği aciklandi tabi ki bir insanin günlük beslenme miktarinin çok çok altinda olan bir miktar bunları Acun survivor panaromada anlatti izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Bende katılicammyeni sezonda efor sarfediyolar muhaklal bir sekilde karsilaniyodue ihtiyaclari insan 1 gun ac kalınca mahvoluyo enerjileri yuksek hepsinin mantik dışı

0|0
    0|0
  • Vitamin aliyorlar ama oyle kebap falan da yemiyorlar.

0|0
    0|0
  • ay hayır tabikide :D

0|0
    0|0
  • Yeni aç kalıyorlar bu nasıl soru

0|0
    0|0
  • Inanmazsan inanma kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...