Kıvanç Tatlıtuğ'a yakışıklı değil diyenlerin nasıl bir bakışı var?

Bu adamın neresini beğenmiyorsunuz çok merak ediyorum?
Tabiki herkesin zevki başkadır ama yani bu tipe bakın bu adama yakışıklı değil demek nasıl bir bakış gerektiriyor?Kıvanç Tatlıtuğ'a yakışıklı değil diyenlerin nasıl bir bakışı var?

Güncellemeler:
Zevksizler. Gözünüz kör olur be. :))

1|2
62|44

En İyi Erkek Görüşü

• Herif yakışıklı.. Tarzım değil denebilir ama yakışıklı değil demek saçma elbette.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yakisikli degil COK YAKISIKLIII!!!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Niye? Gayet iyi bakisi var, herkes begenecek diye bisey yok ki.
    Guzel bakan guzel gorur, ha bana gore de yakisikli ama mesela bu "En" guzeller en yakisiklilar da bana normal geliyor.
    Sokaklarda bir suru insan var daha yakisikli, daha guzel.
    Ama unlu degil :)

1|0
    0|0
  • Adam efsane

1|0
    0|0
  • Adam yakışıklı valla

1|0
    0|0
  • Yakışıklı adam

1|0
    0|0
  • Gayette yakisikli la adam. oyle olmasa kuzey guney zamani benimde dahil oldugum saplar ordusu olarak o baklavalari cikarticam diye ugrasmazdik :/

1|0
    0|0
  • Bence bu adam sarışınların en yakışıklısı. Insanlarin gözüne simetrik yüz hatları ve zıt renkler yakışıklı geliyor genelde. Bende siyah saç, beyaz ten, mavi göz begeniyorum

1|0
    0|0
  • Adam yakışıklılık üzerine master yapmış ama erkek olsun kadın olsun yakışıklı diyenler var anlamak imkansız ya.

1|0
    0|0
  • Bence onlar şunu ayırt edemiyor. Bir insan senin tipin olmayabilir ama yakışıklıdır veya güzeldir. Sarışın sevmiyorum ben diyorlar mesela sanki adam evlenelim dedi :D

0|1
    0|0
    • Ya sarışın sevmiyorum saçma bir açıklama sarışınında esmerinde güzeli vardır. Ben erkeklerde sarışınlığı sevmem mesela. Ama göz var yani görüyoruz bu adama yakışıklı değil demek bana çok enteresan geliyor.
      Ya herkesin zevki başkadır tabi ama yok yani ben bir kusur bulamıyorum. O yakışıklı değil diyen kızların sevgililerinide tahmin edebiliyorum. Eminim çoğunun ortalamanın üzerinde bile değildir.

• Kurt seyitte ki hali baya karizma 😊

1|0
    0|0
    • Evet en iyi o hali. Şu anda o zamanki gibi. Ama her hali yakışıklı yinede.:)

• Ona yakışıklı demeyenleri engelle gitsin. O bakış açısıyla insanı yanlış yola saptırır onlar :)

1|0
    0|0
  • Yakışıklı

1|0
    0|0
  • Kızlar esmer erkek , esmer erkeklerde sarışın kız diyor yani kızlar siz istediğiniz kadar esmer isteyin sarışın değilseniz şansınız çok az

1|0
    0|0
  • Zevksiz onlar bosver

1|0
    0|0
  • Evet yakisikli

1|0
    0|0
  • herkesin kendi zevki sana göre yakışıklı olan biri başkasına göre olmayabilir herkes senin gibi düşünmek zorunda mı?

1|0
    0|0
  • Bu adama yakışıklı değil diyenler gitsin b*kları ile oynasınlar

1|0
    0|0
  • Ben erkek olarak bakiorum olaya yok abi adam resmen yakisiklilik abidesi suraya bakarmisn her masallah nasi nazar olmuo bunlar anlamiormki

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ya çok beğeniyorum. Ne olurdu ünlü olmasada çevremden olsa. Her türlü kötü huyuna katlanırdım yeminle. :D Şu tipe nasıl yakışıklı değil diyolar anlamıyorum.
      Annem bile öyle diyor. Nasıl bir bakmak anlamadım.

• Avrupada yuzune bakmazlar burda playboy culuk oynuyo

2|0
    0|0
    • Evet senin yüzüne bakarlar. :D

• Adam gayette yakışıklı

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kıskananlar çatlasın

1|0
    0|0
  • Yakisikli olsa ne olmasa ne alan memnun satan memnun velevki cok yakisikli eee yalana yalana bak dur iste 😅😅😅

0|0
    0|0
  • Beğenmeyen kim harbi lan lavuk çok iyi be

1|0
    0|0
  • Allah taş atar. Türkiye Kıvanç, Burak Özçivit ve Kenan İmirzalıoğlu üstüne yakışıklı yok

1|0
    0|0
  • sen sarışın olduğun için sarışın sana hoş geliodur

1|0
    0|0
    • Hayır. Ben kızlarda sarışın severim ama erkeklerde kumral. Bu sarışın bir erkeğin yakışıklı olmayacağı anlamına gelmez. Genele bakmak lazım kumral seviyorum ama her kumral yakışıklı mı hayır.
      Ayrıca sarışın erkekler genelde yakışıklı olmuyo ama Kıvanç çok farklı işte.
      Yani birini beğenmediysen ben esmer ya da sarışın sevmem açıklaması tam bir saçmalık.

• bence ünlü olduğu için sana öyle gelmiştir. ünlü olmasa tınlamazsın bile :D

• onlar kördür muhakkak pek dikkate almamak lazım

1|0
    0|0
  • Kuzey rolü yeterli zaten ben böyle adam görmedim :D diğerlerini tek geçer :D

1|0
    0|0
  • Yakisikli adam ama Avrupada ilgi cekmez o kadar orda millet esmere hasret

0|0
    0|0
  • neresi yakışıklı yav gözü renkli diyemi yakışıklı

0|0
    0|0
  • Ben hiç beğenmiyorum kıskanmak falan değil yani bu kızlar bunun neyini beğeniyo bilmiyorum konuşmayı bilmez ünlü olmuş ona yapılan masraf 20 li yaşlarımın başında bana yapılsaydı şu an Türkiye'nin en iyi jönlerinden biriydim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 61

• kör olmalılar adam resmen gel beni ye diyo surata bak ne tatlıı

1|0
    0|0
  • Adam taş

1|0
    0|0
  • Kurt Seyit'teki haliyle beğenmeye başladım :D

1|0
    0|0
  • Taş taşşşş 😘❤️

1|0
    0|0
  • Hicte yakisikli degil 😂

0|1
    0|0
  • Sarışın sevmeyen ben , yakışıklı bulmuyorum. Tamam karizmatik ama yakışıklı değil. Yani bir Burak Özçivit değil şimdi dürüst olalım.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da adam taş, meteor falan. İyi misin sen bu adam bizim gururumuz :D

1|0
    0|0
    • Beğenmeyenler çok ama. Yakışıklı değil diyebilecek bir bakış nasıl oluyo anlamadım.

• yakışıklı değil denemez, tipim değil denebilir.

• Gözleri bozuk onların kanks 😂

1|0
    0|0
    • Bencede. Tabi saygım var herkesin zevki başkadırda ama yok yani bir göz bu adamı çirkin göremez. Çok yakışıklı adam.
      Ki ben erkekte sarışın sevmem aslında ama işte. :D

• Yakışıklı

1|0
    0|0
  • İkinci foto müthiş

1|0
    0|0
  • Sarışın sevmiyorum maalesef 😏😏

0|0
    0|0
  • Kıskançlar

1|0
    0|0
  • Cirkin dersek, Allah carpar😅... ama benim tipim degil, sarisin sevmiyorum zira...😊

1|0
    0|0
  • Göreceli bişey. Zevkler renkler.

1|0
    0|0
  • Mavi gozleri yeter😍

1|0
    0|0
  • Bunu gördükce aklıma ilk sevgilim ahmet geliyor 😳 Ayrıca bana waow derece de yakışıklı gelmez kıvanç

0|0
    0|0
  • demekki sarışın sevmiyorlar koyu saç seviyorlar bende öyleyim :D

1|0
    0|0
    • Bende öyle. Erkeklerde kumrallığı severim. Ama bu gerçeği görmemi değiştirmiyor. Sarışınında esmerinde yakışıklısı var.:)

• Bu adam yakışıklı değilse sizde ölün o zaman :D

1|0
    0|0
  • Bence yakışıklı değil çünkü esmer seviyorum vede baby face sevmiyorum bunun kuzey güneydeki halini beğeniyorum bir o kadar

1|0
    0|0
  • Asiri begenmiyorum ama yakisikli herif

0|0
    0|0
  • Yakışıklı biri ama abartılcak kadar da değil. bana göre bir burak özçivit değil. Bide esmer erkek beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Bir çok kişiye göre sebebim saçma olacak ama sevmiyorum sarişin sevmiyorum zorla mi ayrica kasli kasli da sevmiyorum gözleri mavi mavi göz erkeklere yakiştirmiyorum dedim gibi ne söylesemde saçma gelecek sana ama buda benim görüşum.

1|0
    0|0
  • Sarışın mavi gözlü sevmiyorum, bence çirkin

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Sarışın sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • İlk fotoğrafta yakışıklı sadece

0|0
    0|0
  • Ben begenmiorum tarzim degillll

0|0
    0|0
  • kimine göre yakısıklı kimine göre değil. bana görede değil. bişeyi sen seviyorsun diye diğer insanardanda sevmesini bekleyemezsin. bana cazip gelmiyor. yakışıklı gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Çok sarı

0|0
    0|0
  • Abartıldığı kadar yakışıklı değil.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    31
Yükleniyor...