Suudi Arabistandan yakışıklılığı neticesinde ihraç edilen Omar Borkan Al Gala mı, yoksa; Burak Özçivit mi bayanlar?

Burak Özçiviti bilmeyen, yoktur zaten sanırım. :)) Diğer ünlü aday ise; Dünya yakışıklı erkekler sıralamasında 4. sırada bulunan; Omar Borkan Al Gala, geçtiğimiz yıllarda mülteci olarak sığındığı, Suudi Arabistandan aforoz edilmişti. Gerekçe olarak ise; yakışıklılığı önplana sürülmüştü. Ve ülke bayanlarının, bu kışkırtıcı yakışıklılığa maruz kalacağı düşünülerekten, ülkeye sokulması veto edildi. Sürmeli gözleri, özenle sanki çizilmiş kaşları ve sakalları ile, tüm dünya ulusundaki bayanların gözünde çığır açan Borkan, şimdiden oldukça tutuluyor... Bakalım siz kimi tercih edeceksiniz? :))

• Omar Borkan Al GalaSuudi Arabistandan yakışıklılığı neticesinde ihraç edilen Omar Borkan Al Gala mı, yoksa; Burak Özçivit mi bayanlar...?
    41% (21)48% (11)43% (32)Oy Ver
  • Burak ÖzçivitSuudi Arabistandan yakışıklılığı neticesinde ihraç edilen Omar Borkan Al Gala mı, yoksa; Burak Özçivit mi bayanlar...?
    59% (30)52% (12)57% (42)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Omar💞 tabi ki

0|1
    0|0
    • Senin gibi hatunlara hastayım bu forumda erkekten çok iyi anladığınız bir hakikatli gerçel çünkü... :)))

• Ben böyle düşürürüm işte Özçivitin gardını... ;))

• Rica ederim kardeşim. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Suudi genç rabia ların sevgilisi omaarr😸

0|2
    0|0
    • Kanka her ne kadar sende benim gibi Atatürkçü olsanda hakkını verelim ama adamın senden benden Özçivitden yakışıklı :D

• İnan bana harry
      İnan bana 😅

• Ahaha tamam tamam inandım :D :D :)))

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 3

• Burak Reis'in daha seksi bir halini koysan fena olmazdı :D Burak reis tabi <3

0|0
    0|0
  • Bunların ikiside arap gibi zaten bir farkları yok :D İkiside berbat. Türkiyenin yakışıklısı tolga sarıtaş kıvanç tatlıtuğ vsdir.
    galeri12.uludagsozluk.com/.../...izlari_796871.jpg

0|0
    0|0
  • Burak özçivit o kim la pembe ruj yapmış Topitp :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...