Cinli filmlerden mi daha çok korkarsınız yoksa yabancı filmlerde olan ruhlar veya şeytan çıkarma ayinlerinden mi?

Ben en çok cinlilerden özellikle dabbe serisinden acayip tirsiyorum. Yabancı filmleri izlerken zevkle izliyorum sadece hafif urkebiliyorum o kadar peki ya siz?

0|0
16|18

En İyi Erkek Görüşü

• Turklerin yaptığı tek korku film cinlerle igili zaten komik geliyor artik yabancıların filmi daha kaliteli ve iyi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Metafiziksel ögeler içeren filmlerden korkmam da diğer korku filmler baya etkiler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Cinler gerçekte de var olduğu ve musallat olayları vb. vakaları çok kez duyduğumdan olsa gerek, cinli filmler daha korkutucu geliyor açıkçası. Yabancılara baktığımız zaman, doğrusu bana çok saçma geliyor. Gece yatağıma uzandığım zaman beni ürkütecek bir şey olmuyor. Fakat Türk filmlerinde öyle olmuyor. Ayrıca dünya sıralamasında da İspanyollardan sonra 2. sırada geliyoruz korku filmlerinde. Özellikle Hasan Karacadağ ülkemizde 1 numarada diyebilirim. Adam gerçekten o canlılarla uğraşıyor, araştırıyor, geziyor, öğreniyor. Film çekimlerinde de başına gelenlerin haddi hesabı yok. Son çektiği film olan 'Magi' ye de en kısa zamanda gideceğim. Ağırlıklı olarak yabancı oyuncuları oynatmış. Yorumlar harika, beğenmeyen yok filmi. Global bir film olmuş bu sefer. Kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ben asiri derecede korkuyorum sagolun siz yerime sizlersiniz

• O filmlerde cinleri o derece korkunçlarştırmayı başaran insanlardan daha çok korkuyrum. Nasıl bir hayal gücün var be ibine.

0|0
    0|0
  • Cin filmlerinden çünkü gercek

0|0
    0|0
  • İlginçtir, hiç birinden korkamıyorum. İzledim, dabbeleride, yok.. Bu muydu? diyip çıkıyorum.

0|0
    0|0
  • dabbe serileri çok saçma. birisi kapının ardına saklandığı zaman böhhh diye karşınıza çıkarda sizi korkutursa bu durumda herkes korkar. malesef bizim türk filmleride o şekilde. filmde bir sessizlik sğlayıp sonra bir çığlık sesi fön müziği verip bunada korku filmi diyorlar. asıl korku filmleri filmin içeriğinde olmalıdır. bu konuda size önereceğim bir dizi var. oda the walkind dead:)

0|0
    0|0
  • Gerçek olmayan hiç bir şeyden korkmam.

0|0
    0|0
  • Kutudan cikan böcekten

0|0
    0|0
  • Gece yatarken daha cok korkarm oblar nedir jdjdfjbd

0|0
    0|0
  • ikisinin de korkulacak yanı yok bana göre.

0|0
    0|0
  • Hiç bir korku filminden korkmadım bu zamana kadar.

0|0
    0|0
  • İkisinden de korkmuyorum nedense ya :D

0|0
    0|0
  • Hiçbiri istediğimi yaşatamıyor bana. Super lemon haze hariç.

0|0
    0|0
  • yerli filmlerden çok etkilenmiyorum yabancı filmler daha gerçekçi oluyor bende hala etkisi olan balta filmi mesela yıllar oldu ama hala her sahnesini hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Cinli şeytanlı daha güzel

0|0
    0|0
  • bizimkiler daha iyi yapıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Öyle korku filmleri izlemem saçma buluyorum hitap etmiyor
    Özellikle Türklerin yaptıkları cinden başka bir bok bilmiyorlar
    Koku, Kuzuların sessizliği, Elm Sokağında Kabus, Mama gibi korku gerilim filmleri daha güzeldir senaryoları daha iyidir

1|0
    0|0
  • Şeytan çıkarmalar çok korkunç oluyor 😕😊

1|0
    0|0
  • Aynen. Dabbe'nin son filmini izleyemedim 😆

0|0
    0|0
  • cinli çünkü o tür şeylere inanıyoruz

1|0
    0|0
  • Türk cinli filmlerde

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum ama cinli filmleri daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • İkisindedende korkarim bazilari gercek yapiyorlar

0|0
    0|0
  • Bana o tür cinli korku filnleri saçma ötesi saçma geliyor. Nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • eskiden cinlilerden korkardım ama artık hiçbiri kesmiyor beni

0|0
    0|0
  • hiç biri bir film olduğu bilincindeyim :)

0|0
    0|0
  • Cinli filmler

0|0
    0|0
  • korku filminin her türünden korkarım izleyemem.

0|0
    0|0
  • ikiside çok korkunç sonuçta gerçek hayatta olan şeyler

0|0
    0|0
  • Genelde saçmalıklarına gülüyorum.

0|0
    0|0
  • Müslüman olduğumuzdan sanırsam üç harfi filmler daha çok korkutur beni

0|0
    0|0
Yükleniyor...