Yabancı diziler türk dizilerinden daha mı iyi?

Ben Türk dizilerini i̇zlemem çok saçma Türk dizileri yabancılar kadar akıcı heyecan verici değil bence siz ne düşünüyorsunuz?

3|0
32|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aynı şeyi filmler için düşünüyorum. Türk filmlerini sevemedim yıllardır.

0|1
    0|0
    • Türk Filmleri Yıllardır Aynı Komedi Korku ve bu tür filmler birbirine çok benzemeye başladı.

• Hele şu Yesilçam filmleri çok aşırı sıkıcı bana göre. Benim izlemem için film dediğin, "Prestij, Yıldızlar Arasında, Sihirbazlar Çetesi" tarzında şeyler olacak.

En İyi Erkek Görüşü

• yabancı diziler türk dizilerine göre daha heyecanlı ve aksiyonlu gerçekten ilgi çekici türk dizileri ise genelde duygusal aldatılma vs.. şeyler yapıyor buda benim ilgimi çekmiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Tabi ki daha iyi. Hele bazı diziler sinema filmi kalitesinde. Örneğin Chuck vardı. Şimdi de True Detective için sinema filmi kalitesinde olduğunu söyleyenler var. Geçen annemler TV izliyorlar, Berlin Aslanı diye bir film çıkmış, dizi sandım. Dedim bu dizinin yapımı kaliteli falan beğendim falan dedim. Sinema filmi gibi falan dedim, annem dedi zaten film 😆😆 Yani Türkiye 'de henüz (hiç çıkmaz demiyorum bak) zaten sinema filmi değilse, sinema filmi kalitesinde bir dizi çıkmadı.

0|0
    0|0
  • Yabancı diziler çok daha iyi. Bizim dizilerde klişe şeyler var hep ve süresi de çok uzun, yarım saat oyuncuların suratına bön bön bakıyoruz. Sürekli kimin eli kimin cebinde, zengin kız fakir oğlanla sevgili oluyo ya da tam tersi, entrikalar falan. Film kalitesinden söz etmiyorum bile. Yabancılardaki diziler film gibi, süre bakımından da daha kısa ve öz. Mesela game of thrones'un çekimi 6 ay sürüyo ama değer yani.

0|1
    0|0
  • Peki ya Dirilis?

0|1
    0|0
  • evet çok daha iyi. mesela ben house u izlemiodum. çünkü hep doktorlar dizisi bundan esinlenildi gibi söylemler duyuypdum tabiki araştırmadım. ve bilimkurgu fantastik türleri severim. ama bir izleyim dedim house u şimdi bağımlısı oldum. doktorlar neymiş ki dio insan.

0|0
    0|0
  • Türk filmleri bir zaman sonra sıkıyor filmin içine ediyorlar. Ama yabancı filmler öylemi hep aksiyon hep bir olay 😀

0|1
    0|0
  • Kesinlikle daha iyi. Şuana kadar takip ettiğim bir Suskunlar vardı bir de Behzat Ç. Bunlar dışında kaliteli bir diziye rastlamadım.

1|1
    0|0
  • çok daha iyi

0|0
    0|0
  • Kimisi.

0|0
    0|0
  • Yabancı diziler tabiki daha iyi. türk filmlerinide hayatta izlemem. Hepsi aynı konu aynı işleyiş çok sıkıcı.

0|0
    0|0
  • Bence değil

0|0
    0|0
  • Türk dizileri çok uzun ve gereksiz çok sahne var konu olarakta hep aşk. Yani evet yabancı diziler daha iyi

0|0
    0|0
  • türk dizilerinde çok aşk var. hiç ilişki yaşamamış ergenlere hayal satmaktan başka anlamları yok. evli bir kadın olarak boş buluyorum.

0|0
    0|0
  • Bencede yabancı diziler daha heyecan verici

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinde de efsane olmus iyileri var, yabanci dizilerde de pert olanlari.. Tam bisi demek olmaz biraz zevk meselesi

0|0
    0|0
  • yabancı.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle daha başarılı, supernatural tavsiye ederim hatta 😌

0|0
    0|0
  • Genelde

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi izliyorum

0|0
    0|0
  • Evet bence çook daha iyiler.

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu sevenler için daha iyi. Aşk, ihtiras, ihanet diyorsan türk filmleri daha iyi

0|0
    0|0
  • Daha iyi.

0|0
    0|0
  • Ben Türk/yabanci karisik dizi izlerim... ne hosuma giderse o...

0|0
    0|0
  • Dizi izlemem genelde.

0|0
    0|0
  • Karşılaştırılamayacak kadar iyiler. Türk dizileri sadece entrikalardan ibaret.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle daha kaliteli

0|0
    0|0
  • türk dizileri

0|0
    0|0
  • daha iyi ve daha güzel

0|0
    0|0
  • Türk dizilerini bende pek sevmiyorum. Türk dizilerinin hemen hemen hepsi aşk temalı.

0|0
    0|0
  • bence de yabancıların konuları daha ıyı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 7

• Haklısın

0|1
    0|0
  • türk dizileri kadar saçma bir dizi topluluğu yoktur dünyada 1 2 tane istisna haricinde hem tabi ki yabancı diziler daha güzel

0|0
    0|0
  • Daha iyi

0|0
    0|0
  • Evet şimdilik öyle knk

0|0
    0|0
  • Hemde açık ara daha iyi

0|0
    0|0
  • daha iyi