Sarışınların karizmatiği Kıvanç Tatlıtuğ mu, yoksa; ilişki durumunun maskülen erkeği Pamir Pekin mi?

İki muhteşem; oyunculuklarıyla sükse yaratmış, asla ve asla sinik bir görüntü çizmeyen devamlı bir adım önde olan; hem oyunculuklarıyla zirveleri, hem de kişilikleriyle oyunculuk rollerini perçinleştiren iki isim!!! Kıvanç Tatlıtuğ bu ülkede sarışınların, hem namını hem adını kazıyaraktan oluşturmuş bir ad... En son; Kurt Seyitte yanılmıyorsam oynuyordu. Kuzey- Güney dizisindede, 80 küsür bölüm başrol oyuncusuydu. Pamir Pekin de, en son Hülya Avşarla albüm klibi çekmişti. Ve adam akıllıda tutulmuştu hani... Öncesindede; İlişki durumu karışıkta, Murat rolünde adaşım olarak görev alıyordu. :)) En son katıldığı Avşar programında, kendisinden yaşça büyük Avşarın bile ilgisini dikkatle çekti. Ve oldukça yakışıklı birer isim, bakalım sizin tercihiniz, bu iki isimden hangi yöne kayacak? :))

• Kıvanç TatlıtuğSarışınların karizmatiği Kıvanç Tatlıtuğ mu, yoksa; ilişki durumunun maskülen erkeği Pamir Pekin mi...?
    45% (5)100% (4)60% (9)Oy Ver
  • Pamir PekinSarışınların karizmatiği Kıvanç Tatlıtuğ mu, yoksa; ilişki durumunun maskülen erkeği Pamir Pekin mi...?
    55% (6)0% (0)40% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Mal gibi hiçbiri diyeceksen katılma ankete... şikayet ederim yorumunu..

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• fotolara göre karar verdim pamir pekin dedim :D

0|1
    0|0
    • Owww shit canın sağolsun senin :D oysa ki en yakışıklı fotoğrafını koymuştum kıvancın neredeyse :D

• Bilerek gençlik yıllarından esinlendim bu arada kardo gecenin yeni anketini yapıcam birazdan sürpriz katılırsın değil mi? :D

• görürsem katılırım

• Kıvanç

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kıvanç Tatlıtuğ.

0|1
    0|0
    • Valla bende öyle düşünüyorum dostum. :)) Ulan kız anketi olsa fır tekerlek herkes katılır yaptığımız ankete bak görüyorsun değil mi? İncil top oynuyor. :))

Yükleniyor...