School reklâmları?

School reklâmları neden gece reklâm kuşaklarında doksandokuz kere yayınlanıyor? Bunun esprisi nedir? Çok sinir bozucu değil mi sizce de?

Güncellemeler:
Scholl diye yazılıyormuş, düzeltiyorum.

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 25. kare tekniği kullanıyorlar. Özellikle acunun kanalı yapıyor bunu. Genellikle anlaşmalı ürünler ve bilinçaltı mesaj içeren ürünlerin reklamlarını peşpeşe veriyorlar.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum. Normal değil çünkü.

• Tespit edilebiliyor artık boş muhabbet bunlar cezası da var.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Gece anneler çok mu bakıyor acaba TV'ye ondan mi ola?
    Yoksa kanalla günlü şu kadar süre yayınlanacak diye bir anlaşma yapıyorlar da bunlar da gündüze almamak için mi gece saatlerinde yayınlıyorlar. Pek anlamam bu işlerden ama

0|1
    0|0
  • evet ya sinirim zıplıyor.

0|1
    0|0
  • Evet çok tiksinç

0|1
    0|0
  • Bıktım bu reklamdan😏

0|1
    0|0
  • Fetişler için.

0|1
    0|0
  • herhangi bir reklamın durmadan yayınlanması benim de sinirimi bozuyor ya

0|1
    0|0
  • Anladık yeter diyorum o çıktığında.

0|1
    0|0
  • Ezberledim artik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu iyi hal eskiden erotik sohbet ve eskort hattı reklamları olurdu.

0|1
    0|0
  • Aynen ya çıldırdılar

0|1
    0|0
  • schooll neyse de peşinden weet reklamı da çıkıyo 99 kere adriana limayı gösteriyo o daha iyi ister istrmez adriana gece yatağıma giriyo uykumda 😂

0|1
    0|0
  • Sinir bozucu.

0|1
    0|0
  • gündüz ağda reklamlarından fırsat kalmıyordur.

0|1
    0|0
  • School okul demek değil mi olm... Eğitim hayatım boyunca aklımda kalan 3-4 ing. Kelimeden bir tanesi

0|1
    0|0
    • p*rno sitelerinde öğrendiğin İngilizce kelimeleri düşün okuldakinden fazla çıkacak.

• @kafeinsiz Olm diye hitap edeyim ben'de sana. Olm derdimiz ismi değil, farkettim sonra'dan güncelleme yaptım az önce "Scholl" diye yazılıyormuş. Ne önemi var adının? Bunu mu sordum İngilizce öğretmenim?

• @kafeinsiz haklıymışsın zihnimi kurcaladım bunun gibi 50-60 tane daha var... off ya kötü oldum şimdi

Yükleniyor...