Leyla ile Mecnun izleyenler sedef mi Şirin mi?

Ben de dahil olmak üzere çoğu kişinin favori leylası ilkidir onun yeri ayrı. Onu ayrı tutarsak 2. sezondan Sedefci misiniz Şirinci mi? Az önce Şirinin mecnunla sedefi ayırdıgı bölümü izledim tekrar valla tekrar sinir oldum ölümüne sedefciyim şirini bir kaşık suda boğmak istiyorum :D Her ne kadar mecnun ikisine de yar olmasa da siz hangisini seviyosunuz?

0|1
22

En İyi Erkek Görüşü

• Sedef tabi ki. Daha samimi ve doğaldı. Ve güzel :D

1|0
    0|0
    • Sonunda benim gibi biri yaa. Denk geldiğim kadarıyla herkes şirini seviyo. Hayır bence güzel de değil yani türk milletinin sarışın kız merakı yüzünden seviliyo :D dediğin gibi sedef çok daha samimi bizden biri havasında

• Haha tamam :D ben de çalışıyodum yeni işten çıktım diziye vurdum kendimi darısı sınavdan sonra senin başına :D

• Allah razı olsun :D

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Leyla!!!

1|0
    0|0
    • bir sürü leyla var leylalara karıştık zaten hangisini diyon :D

• 1 tane leyla var dierleri sonradan girmişti oyuna isimleride yazdın isimler.

• Benim sorduğum o değil ama ilki dışında yazdım farkındaysan bu ikisinden birini sordum. Ayrıca ona bakarsan en sonuncunun da adı leyla. Ya da sedefin de diğer adı leyla. şirinin de kimlikte adı leyla. İsme takılma yani sorduğum soru bu değil

Kızlar Ne Diyor 1

• sedefffffffffffffffffffff

1|0
    0|0
Yükleniyor...