Berk Atan mı yoksa, Gökhan Keser mi; yakışıklılık konusunda ilginizi çekiyor bayanlar?

Berk Atan yeni parlayan yıldızlardan, ve bütün bayanlar onu; ''Herşey Yolunda Merkezden'' tanıyor. Kısa zamanda kendini sevdiren, ve sempatikliğiyle içten gülüşüyle, ününe ün katan Atan; bayanların çoktandır favorisi durumunda... Gökhan Keserde oyunculuğunun yanı sıra; bilakis, Sıla ile çeşitli projelere imza atmış, her konuda kendi geliştirmiş, başarılı bir kariyer formatı çizen bir arkadaşımız... Kusursuz yüzü, ve yakışıklılığı, son bir kaç yılda bıraktığı sakal ile daha da bayanların ilgisini üzerine toplayan bir arkadaşımız... Bakalım siz, hangi adayı daha çok beğeniyorsunuz?

• Berk AtanBerk Atan mı yoksa, Gökhan Keser mi; yakışıklılık konusunda ilginizi çekiyor bayanlar?
    55% (22)33% (3)51% (25)Oy Ver
  • Gökhan KeserBerk Atan mı yoksa, Gökhan Keser mi; yakışıklılık konusunda ilginizi çekiyor bayanlar?
    45% (18)67% (6)49% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
11|0

En İyi Kız Görüşü

• Berk atan kanka

0|1
    0|0
    • Ankete bak kuzen senin Berk kıl payı almışa benziyor tek oy farkla :D

• Yeni anket yapıcam şu Özçiviti biraz yerle yeksan edeyim de aklı başına gelsin çok şımardı şu aralar :D katılırsın değil mi kuzen açacağım yeni başlık adı altında yeni bir tane daha anker diğer isim sürpriz olsun azcık merak et bakalım. :D :))

• Meraktan ölürüm ki ama kanks ben ya yapılır mı bu he he

Kızlar Ne Diyor 10

• Gökhancığım

0|1
    0|0
  • Berk atan cok tatlis

0|1
    0|0
  • Gökhan'ım canım ne iyi adam, Gökoş tabiki...

0|1
    0|0
  • Soru mu tabikide berk atan

0|1
    0|0
  • Tabiki berk atan. Gökhanin tipi gayet kötü bence

0|1
    0|0
  • Berk atan

0|1
    0|0
  • hiç biri. berki zaten hiç beğenmiyorum