Yabancı dizilerle ilgili yardım?

İzlediğim bir kaç yabancı diziyi sınav yüzünden bırakmıştım mecbur. Ama dizimagten sonra hiçbir siteye kayıt olmadım ve en son hangi bölümde kaldığımı da bilmiyorum. Aşağıda bahsettiğim dizileri sıkı takip edenler varsa yardımcı olabilirmi acaba şimdilik 3 diziye yetişsem yeter gibi. ^-^

1-Supernatural : En son 'galiba' bir sezon finalinde ya da bir ondan bir sonraki sezonun başındaydım. Bu kabilin mühürü yüzünden patlamamsı birşey olmuştu hani siyah dumanlar. bir kadın da vardı Dean ile konuştu. Birde cehennemin başına ufaktan bir crowley in annesi geçti gibi ya da en azından söz sahibi oldu yani. O kadar hatırlıyorum. :/
2-Flash : Burada en son Iris in annesi geldi. bir kaç bölüm önceden de Barry solucan deliği açmıştı şehirde kocaman. Yakın bölümlerdi.

3-Arrow: Hatırlayamıyorum bile. En son ne gördüğümü tam hatırlamıyorum. Tek aklıma gelen şey Laurel Sarayı mezardan çıkarıyordu tekrar canlandırmak için. Galiba o bölümde mezarda sara nın görüntüsüyle bitmiş olabilir.

Bölümleri hatırlayan olursa yazarsa çok sevinirim :)

Güncellemeler:
Supernatural ı buldum 3 te kalmışım 4 ü izledim şimdi not ettim biyere ^-^

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• supernaturalde 11. sezonun başlarında kalmışsın, 2-3 ü bir dene, ama kadının gelip deanle konuşması ilk bölüm

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi de takip etmedigim diziler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• arrow izleme pişman olursun hele 3. sezon saçmalıktan başka bir şey değil

1|0
    0|0
  • dizipub var oraya kayıt ol <3

0|0
    0|0
  • wow bir geek gördüm sankii?

0|0
    0|0
  • Supernatural 10. Sezon Finalini izlemişsin. 11. Sezondan devam edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Mesaj at Flash ve Arrow'u anlatayım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Supernaturalde ben 4. sezondayım demekki daha ileridesin 5. sezona bir bak.
    Diğerlerine bende Bismillah diyip başlıcam dskvnds

0|0
    0|0
Yükleniyor...