Kapat

Sence en güzel film hangisi?

Evet millet en sevdiğiniz film veya filmleri yazın. Bilim kurgu, aksiyon ve komedi filmleri varsa önerdiğiniz önerilerinizede açığım buyrun

1|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• En güzel demeyim de Victor Frankenstein iyi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Scarface, Leon, Gün batımından şafağa, Rezervuar köpekleri, Banliyö13, Tanrının kitabı sin city, planet terör, thing we lost in the fire, Sürüsüne bereket bunlar şu an aklıma gelenler eğer daha önce izlemediysen Gün batımından şafağa, Banliyö13 Tanrının kitabı sin city, planet terör, thing we lost in the fire, Sürüsüne bereket bu filmleri izlemelisin 😊

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Beğendiğim bütüm filmleri severim.

0|0
    0|0
    • Önermeyeceksin yani :)

• Ha öneri olarak hızlı ve öfkeli var the maze runner ben efsaneyim 3 aptal korku filmi olarak korku seansı siyahlı kadın (o kadar da korku değil ama :D ) billy var falan filan çok var yani Aşk olarak en güzeli aynı yıldızın altında.

• melancholia

0|0
    0|0
  • Özgürlük Yolu hayatin anlamini bulmak istersen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Diğerleri film ise MR NOBODY denen şey bambaşa birşey o zaman. filmin içindeki müzikler mi olsun konusu mu olsun içindeki aşk hikayesi mi olsun benzeri yok...

0|0
    0|0
  • Yeryüzündeki Son Bekâr

0|0
    0|0
  • Dün gece Mr. Right diye bir film izledim. Baya zevkli bir film. Komedi aksiyon romantik hepsi bir araya girmiş. Sam Rockwell oyunculuğunu konuşturmuş :D

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu izlerim bir cok film var hepside guzel benim icin

0|0
    0|0
  • King Kong 10/10

0|0
    0|0
  • titanik benim için bugüne kadar çekilmiş en güzel film.

0|0
    0|0
  • yesil yol, luucy, alev deneyleri.

0|0
    0|0
  • hayat güzeldir

0|0
    0|0
  • Yenilmezler serisi ve cehennem melekleri

0|0
    0|0
  • incir reçeli