Emre aydından müthiş bir korku filmi geliyor gidecekler buradamı?

Emre aydın müthiş cinni adlı bir film geliyor fragmanı izlediniz mi ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bekliyorum gidicem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• "TÜRKLER Korku Filmi Yapamaz. Tema Belli CİN"
    "tutturmuşlar bir "cin" . çevir çevir sat. oh ne ala."
    "türkler anlamaz fılmden 1 yığın aptallar, ayda yılda belkı rastlar,
    korku olarakta salakların anladığı cin filmi aptallar
    işte"
    Bu tür yorumlar ne zaman son bulacak diye düşünmekten yoruldum artık. Kendi kültürümüzde varolan bir alemi sinemamıza aktarmak neden insanlara batıyor anlamış değilim. Hasan Karacadağ'ında dediği gibi takmamak en iyisi aslında. Filme gelirsek fragman korkudan ziyade gerilim hissini verdi. Bazı filmlerden alıntılar yok değil. Fragmana bakarak filme olumsuz yorum yapmak önyargıya girer. Filmi beklemiyorum açıkcası, Dvd si çıktığında izlemeye çalışırım. Şu anda korku sinemasında bir Hasan Karacadağ furyası var. Son filmi MAGİ ile rakipsiz olduğunu bir kez daha gösterdi. Hasan Karacadağ filmlerinden sonra korku filmi çekmek isteyen bir kişinin öncelikle işi çok zor. Konu ve senaryonun üst düzey olması lazım. Önyargı yaratmak istemiyorum ama, açıkcası Cinni Uyanıştan pek bir beklentim yok. Özellikle filmin afişindeki "Bir Emre Aydın korkusu" yazısı bire bir alıntı.

0|0
    0|0
    • Korkunun ana temeli gerilim değilmidir zaten? Şahsen hasan Karacadağ filmlerinde son serilerinde bir gerilim göremiyorum artık

• Hayır ikisi çok farklı şeyler. Bazen ikisi aynı anda olur, filmin türünde Korku/Gerilim yazar. Bazen sadece korku, bazende sadece gerilim olur. Birbirini tamamlayan iki unsur bu doğru ama farklı şeyler. Bende şahsen Hasan Karacadağ filmlerinde korkuyuda gerilimide hat safada yaşıyorum. Ama her kişi aynı duyguyu yaşıyacak diye bir şey söz konudu değil zaten.

• türkler anlamaz fılmden 1 yığın aptallar, ayda yılda belkı rastlar,
    korku olarakta salakların anladığı cin filmi aptallar
    işte :D

0|0
    0|0
  • TÜRKLER Korku Filmi Yapamaz. Tema Belli CİN

0|1
    0|0
  • Dun gece gordum saat 12 gbi ama izlemek istemedim rahat uyumak icin😄

0|0
    0|0
    • Bazı filmler olur fragmanlar müthiş filmi hayal kırıklığı bazı film olur fragmanı korkunç değil film olağanüstü bende öyle birşey bekliyorum. Gece izleyebilirsin korkunç değil o kadar 😂

• Cin kismini gormem yeterli oldu😂

• tutturmuşlar bir "cin" . çevir çevir sat. oh ne ala.

0|0
    0|0
  • Bence Aydın'dan iyi iş çıkabilir, vasat yerli korku-gerilimi bir tık öteye taşır.

0|0
    0|0
    • Aynen aydın bu zamana kadar yaptığı tüm işleri başarılı oldu filminde de öyle umuyorum

• bilmem bakarız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Emre aydın ne alaka ya bende şimdi söyleyince girdim baktım ne alaka Emre aydın anlayamadım

0|0
    0|0
  • Allah aşkına Türkler korku filmi yapmasın n'olur ya

0|0
    0|0
  • 27mayis ama emre aydn $imdi duydum napiyo cinleniyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...