Yabancı Dizi Hayranları Prison Break Geri Dönüyor?

Selam arkadaşlar belki de bir çoğunuz youtube üzerinden yayınlanan fragmanı görmüşsünüzdür. Mükemmel bir yabancı dizi olan Prison Break finali inanılmaz yapmış ve bitirmişti, az önce gördüğüm fragmanla resmen kendimden geçtim dizinin 2017' de başlayacak olması büyük heyecan uyandırdı.

Yabancı Dizi Hayranları Prison Break Geri Dönüyor?
İzlemeyenler için böyle bir soru paylaşımında bulunayım dedim resmi kanaldan yayınlanan tanıtım burada.

Dizinin tekrar başlamasına sevinen bir çok insan olduğunu düşünüyorum ve size sorum dizideki hangi karakteri beğeniyorsunuz size sempatik geliyor.

Ben Sucre ve Mahone arasında kaldım.

• Dizinin Başlamasına çok sevindim
    60% (3)50% (2)56% (5)Oy Ver
  • Dizinin Başlaması kötü oldu bence böyle bitmeliydi
    40% (2)50% (2)44% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yok artiiikk.. ben cok severdim bir zamanlar bunu yaa..

0|1
    0|0
    • Ben 4 kez bitirmiştim az önce youtube' da fragmanı görünce şok oldum mükemmel bir diziydi.

• Ahahahah 😄😄😄 bunu biliyodum evet. Ya herif cok iyydi ya. Zaten bole dizilerde çatlak karakterler olmali ya. Dizinin neşesi oluyolar resmen. 😄

• Evet kesinlikle asdf :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dizi tutmaz artık keşke başlamasa

0|1
    0|0
    • 2017'de başlıyor bende tam arada kaldım final mükemmeldi bitmelimiydi yoksa devamı mı gelmeliydi tam karar veremedim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok sevindim de diziyi tekrardan sil bastan mı yapcaklar? Çünkü en sonunda ölmüştü adam

0|1
    0|0
    • Fragmana göre ölmemiş ve farklı bir hapishanedeydi yani yeni bir kaçış daha gelecek :)

• Umarım harikadır bende sevindim baya da eski bölümünde adam bariz ölüyordu simdi tekrar yasaması kötü oldu. Arka sokaklar da ki hüsnü gibi yapmasınlar da 😂 t-bag çok severdim ya onun mallıklarına çok gülerdim 😊

• asdfgg Evet evet T-Bag ya bambaşka :D

• Damn yeahhhh

Dizinin finali beni tatmin etmemisti.. Scofield oluyodu bee oyle final mi olur

0|1
    0|0
    • Final kaç kişiyi yıkmıştı ya ama bakalım yeni sezon yeni umutlar :)

• Ayriyetten ozel 100dklikti sanirsam scofieldin nasil oldugunu gosteriyodular izlemediysen izle

• Onu izlemedim hemen araştırıcam teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Başrol gaymış izlemedim ondan sonra

0|1
    0|0
Yükleniyor...