Civil war izleyenleri böyle alalım? (spoiler)?

Film gerçekten çok güzel olmakla beraber bölünmeleri kötü. Filmin sonunda kaptan amerikanın mektubu da bölündüklerini net bir şekilde belli ediyor. Bence kahramanların hepsi kaptan amerikanın yanında. Starkın yanında sadece şu aynı zırhı giydiği adam var diye düşünüyorum. Fakat şunu anlamadım kaptan amerika sibirya ya neden gitti? O bilgisayarla uğraşan adam içinse adamı ne yapacaktı?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• adamın diğer askerleri de hayata döndürmeyi planladığını sandığı için gitti

açıkçası ben beğenmedim. bölünecekleri belliydi zaten de kaptan amerikayı fazla ön plana çıkartmışlar ben demir adamı tutuyordum. ayrıca filmin mantığı tuhaftı her zaman kaptan amerika emirleri takip eder hükümetin askeri olurdu demir adam ise hükümeti dışlayan bir asi olurdu. o yüzden senaryo bir garip geldi tam teri olması daha doğru olurdu. ikinci avengers kurulacaktı zaten. ıron man çekiliyor normalde örümcek adam geçiyor başa ama filmde farklı ilerleyebilir.

0|1
    0|0
    • Hmm evet aslında bende filmden önce demir adamı tutarım diyodum ama ister istemez kaptan amerikaya kayıyosun. Iron man i biraz kötü göstermişler gibi

• hatırlıyor veya hatırlamıyor ama bu adam bir silah sonuçta. hapsedilmesi gerekiyor. o gücün ondan alınması ya da kontrol edebilene kadar gözetim altında kalması gerekiyor. daha önce yakaladıklarının hepsini amerikaya teslim etmekte sakınca görmezken arkadaşını teslim ederken tereddüte düştü :D kaptan amerika bile amerika ya güvenmiyor :D

• Shield olayından sonra kimseye güvenmiyor kaptan amerika

Yükleniyor...