En az Burak Özçivit kadar yakışıklı; Tolgahan Sayışman mı? Yoksa, Çilek Kokusu'nun yakışıklısı; Yusuf Çim mi?

Merhabalar, hayırlı geceler herkese arkadaşlar... :) Bugünkü karşılaştırmada; çok tezat ve ironi bir sonuç almamak adına, yakın adayları kıyaslamaya sokmak istedim. Bakalım anket oylaması bize ne gösterecek? :)

• Tolgahan SayışmanEn az Burak Özçivit kadar yakışıklı; Tolgahan Sayışman mı.? Yoksa, Çilek Kokusu'nun yakışıklısı; Yusuf Çim mi.?
    37% (7)56% (5)43% (12)Oy Ver
  • Yusuf ÇİmEn az Burak Özçivit kadar yakışıklı; Tolgahan Sayışman mı.? Yoksa, Çilek Kokusu'nun yakışıklısı; Yusuf Çim mi.?
    63% (12)44% (4)57% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Yusuf 😄

0|1
    0|0
    • Evet anketden çokda açık ara beli oluyor zaten bu. :D

• Tamam iyi geceler 😇🙋

• Hayırlı geceler yorumu sempatik ve tatlı bayan :)

En İyi Erkek Görüşü

• Cilek kokusunun yakısıklısı Ekin Mert Daymaz der gecerim :) ikisi arasında Yusuf çim

0|1
    0|0
    • Tanımıyorum o arkadaşı abi ama bana göre ünlülerden ve oyunculardan şimdiki genç ve orta yaşlı tayfa arasından en yakışıklı iki kişi Burak Özçivitle Tolgahan Sayışman ama bu ankete az ve yetersiz kişi katıldı o yüzden adam ikincilikte seyretti. :)

• Ekin kardesimiz gerek fizik gerekse yuz hatlariyla bunlardan yakisikli bence bir bak :)

• Bayanlar maskülen seviyor ama kardeşim ya babyface sevse keşke :D :))) Baktım o adamda da tip var tabiki. :))

Kızlar Ne Diyor 5

• A şıkkı; erkeklerin kızların hoşlanacağını duşunduğu tip. B şıkkı; kızların hoşlandığı tip. :))

0|1
    0|0
    • Bende Tolgahandan hoşlanıyor sanıyordum dürekli bayanların meğerse Yusufmuş Hımııınaa. :D :D Sanırım B şıkkı dediniz akılı olan mantık yürüten bu yorumdan birşeyler paysınar elbet :)))

• Yusuf Çim yakışıklı ya. Maşallah.

0|1
    0|0
    • Tolgahan daha iyi bence hem hetero hemde bir erkek gözüyle değerlendirirsem tarafsız. :)

• Yusuf Çim benim bir şeyim değil niye taraf tutucam. Ben kendi zevkime göre değerlendirdim.

• Ben sana objektif yanaşmıyor musun dedim neden böyle algılayıp şahibeli gözle baktın benim kendi görüşüme ben senin tarafsızlığından yana şüphe etmedim ankete katılım gösterdiğin için öncelikle saygılar ve teşekkürler kaldı ki böyle bir ithamdada bulunmam zaten. Ben orada kendi özleştirimi önplana çıkarıp kendi taraflılığımı ve tarafsızlığımı gözönüne sermek istemiştim hetero ve erkek gözüyle Tolgahan diye. ;)

• Yusuf çim

0|1
    0|0
  • Tolgahan sayisman

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim ankete yorum getirdiğiniz için. :)

• Yusuf Çim.

0|1
    0|0
    • Eyvallah katılım sağladığınız için, ve kendi bencenizi gösterdiğiniz için yorumda teşekkürler hanımefendi. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben ulan ben :D soruyu kes :D

0|1
    0|0
    • Emredersiniz paşam :D :D sende yakışıklısın tabi :)))

• Uğrarım tabi kardeşim :)

• Memnun olurum kardeşim. :)

Yükleniyor...