BİLİM ADAMLARI TARAFINDAN GÜZELLİĞİ KANITLANMIŞ ÜNLÜ TAYLOR SWIFT?

y

oğun bir fan kitlesi olan TAYLOR SWIFT'in fanları dünyanın en büyük fan listesinde 2. olmuştur
instagramda takipçi sayısı TÜRKİYE nüfüsü neredeyse geçmekte
kendi adına özel ödül yapılan 2. ünlüdür 1. michael jackson dır 2. ise taylor swifttir
met gala oscar ödül töreni grammy gibi önemli olaylarda giyinim olarak en çok beğenilen kadınlar arasındadır.. VE BİLİM ADAMLARI TARAFINDAN GÜZELLİĞİ KANITLANMIŞ ÜNLÜLER ARASINDA ANLATMAK GEREKİRSE DAHA BİR ÇOK ŞEYİ VAR MÜKEMMEL BİR KADIN

BANA GÖRE DÜNYANIN EN HARİKA MÜKEMMEL VE GÜZEL KADINI TAYLOR SWIFT!!! PEKİ SİZLER NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ GERÇEKTEN GÜZELMİ (BANA GÖRE MUHTEŞEM DERECEDE GÜZEL TAŞ, KAYA METEOR BİR KADIN)
BİLİM ADAMLARI TARAFINDAN GÜZELLİĞİ KANITLANMIŞ  ÜNLÜ TAYLOR SWIFT?4

Güncellemeler:
AYNI ZAMANDA VİCTORİA SECRET MELEKLERİNİN TÜM ÖZELLİKLERİNE SAHİP BİR KADIN

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mevlam yaratıyor ne diyeyim güzel tamam da ne yapalım yani allah sahibine bağışlasın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bizene

0|0
    0|0
  • memeleri yok

1|0
    0|0
  • Kezban la bu

1|0
    0|0
  • Bence öyle muhteşem bir güzelliği yok yurt dışında sokakta bunun gibi yüzlerce güzel bulabilirsiniz

1|0
    0|0
    • FAKAT ONUN GİBİSİDE YOK HEM BAŞARILI OLUP HEM GÜZEL OLABİLENİ MALESEFKİ YOK

• EĞER DEDİĞİN GİBİ ÖYLE ÇOK İNSAN OLSAYDI KENDİ ADINA ÖZEL ÖDÜL YAPILAN İNSAN SADECE 2 TANE İNSAN OLMAZDI BİR SÜRÜ OLURDU

• Kime göre güzel bilimsel olarak kanıtlandı diyorsun bilim nesneldir güzellik göreceli... p*rno sitesi satın alan kadını övmekten bitiremedin 20 30 yıl sonra tüketim ömrü bitmiş raflara kaldırılmış birisi olacak yok söz yazıyormuş onu yapıyormuş kandırma kendini sesi güzel ekrandada tutunca parlıyor işte ben ne kadar konuşsamda boş biliyorum başka cevapta yok vesselam

• Güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nedensizce sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Ben fiziğini çok beğeniyorum zaten victoria secret tan teklif almış ama reddetmiş

0|0
    0|0
    • AYNEN O BİR MELEK VİCTORİA SECRET'İN TÜM KURALALRINA UYUYOR

• Ama şunu söyleyim çok abartılacak bir güzellikte değil aslına bakarsan hiçbir bayan tek değildir güzellikte mutlaka ondan daha güzelleri ve ya aynı güzellikte olanlar vardır kimseyi abartmamak lazım.

• TABİ Kİ DAHA GÜZELİ VARDIR FAKAT HEM BAŞARILI OLUP GÜZEL OLAN KADIN SAYISI MALESEF ÇOK AZ

• daha güzelleri var :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...