Sanat mı, ayıp mı?

İnternette dolanırken çok ünlü bir filmde çırılçıplak soyunup ateşler içinden çıkılmış bir sahnede vücut dublörü kullanmadan sadece kendini sergilediği için mutlu olduğunu belirten bir kadına sanatını çok iyi bir şekilde ifa ettiği için gıptayla bakılırken mahallede soyunan kadına niye namussuz gözüyle bakar olduk... Estaffurullah mahalledeki kadın da soyunsun demiyorum bir kadın olarak neden bedenimizi bu denli gözler önüne sermekten bir an olsun gocunmayız... Sizce bu çıplaklığın adı sanat mı ayıp mı? Kadın bedeniyle reklam olup bu kadar ucuz olmamalı bence...

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tercih meselesi o insana kimisi sanat diyor kimisi tüüü terbiyesiz. Taksimde bir kadın soyunup gezse kimisi isyanını ya da hayata karşı dışa vuruşunu temsil ediyor der kimisi kaşara bak der. Bu kişiye göre değişir ama sanat bu diye soyunmayı savunan gitsin kumda oynasın bunların adı sadece primdir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim değerlerime göre çıplaklık ayıptır. İnsan vücudu insana özeldir ve paylaşıma açık olmamalıdır.

1|0
    0|0
  • Sanatın günümüzde kullanıdığı kadar çıplaklığa ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ama her içinde çıplaklık olan sanatsal çalışmayı da yanlış bulmuyorum.

1|0
    0|0
  • Toplumdada öyle degilmi zengin yapsa aşk fakir yapsa zina derler, başlarım öyle sanata

1|0
    0|0
  • game of thrones khaleesi'den bahsediyor arkadaş :D ülkedekileri bıraktılar, farklı kültür ve inançta olan insanların ahlaklarını sorguluyorlar.

1|0
    0|0
  • Ayıp

1|0
    0|0
  • Arz talep meselesi

0|0
    0|0
  • Sanatsa eğer en büyük sanatçı johnny sins

0|0
    0|0
  • sence sanat mı ayıp mı

0|0
    0|0
  • Ayıpta bir sanat değilmi

0|0
    0|0
  • ßence ayıp

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkek neden soyunmuyor da kadın soyunuyor acaba? Ben söyleyeyim. Çünkü erkeklerin köleleri oldukları için. Gözlerine köleler resmen.

1|0
    0|0
  • Ahlaksızlığın adına sanat demişler

1|0
    0|0
  • Bana göre ayıp isterseniz geri kafalı deyin.

1|0
    0|0
  • Bence ayıp değil ya. İsteyen istediği yerde sergileyebilmeli.

0|0
    0|0
  • Tabiki de ayıp falan değil. O insan işini yapıyor bir yerde. Senin yaşayış tarzına anormal gelmese sen de çıkarsın işini sanatını yaparsın ve bundan gocunmazsin. Ayıp filan alakasi yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...