Neden TV izlemiyorsunuz?

Günümüzde eskiye oranla televizyon daha az inlenmekte. Siz bu durumu neye bağlıyorsunuz?

İnternetin yaygınlaşmasına mı?
Yoksa televizyondaki saçma program ve dizilerin artışına mı?

Veya herhangi bir şey...

1|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Her ikisi ve daha bir çok şey...
    TV izlememek konusu bende önemli yer tutar.
    İzlemekten nefret ederim. Ola ki boş bulundum ve izledim. Vaktini boşa harcadim diye dusunurum. Çünkü insana bisey katan program sayısı yok denecek kadar az. Onun yerine ilgi alanlarıma yönelik araştırma yapmak, ya da bazı siteleri takip edip bilgi edinmek, ya da bir film izlemek daha verimli benim için.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslan belgeseli izlemek daha mantıklı Türk kanalları hep boş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• tv den izleyecegin herşeyi pcdende izleyebilirsin. pc den tv de izleyebilirsin.

0|1
    0|0
  • benim tv izleyenlere sorduğum soru siz niye izliyorsunuz youtube gibi istediğine gir çık yapabildiğin koskocaman bir televizyon varken siz niye uyduya bağlısınız ey ahali sabit kanal devri 2030 larda felan son bulucak türkide daha uzun sürebilir herkes youtube izliycek :D

0|1
    0|0
  • çoğu kişi izlemek yerine kayıt etme seçeneğini kullanıyor. en azından benim çevrem öyle.

kayıt ediyor böylece reklam izlemiyor hem de istediği diziyi ya da programı istediği zaman izliyor.

0|1
    0|0
  • Adam gibi program kalmadı çünki.

0|1
    0|0
  • Çünkü hep saçma şeyler var gündüz evlilik programı akşam survivor

0|2
    0|0
  • izliyorum

0|1
    0|0
  • can sıkıcı bazen

0|2
    0|0
  • Zaman yokki

0|1
    0|0
  • Sacma sapan programlar var o yuzden la bir aksiyon dizisi yapin la hep dram aşk bir aksiyon arka sokaklar var anadini satiyim 8 9 yilfir ayni b. ku izlettiriyolar millet niye izliyo onuda anlamiyorum zaten hal boyle olunca millet niye tv izlesin

0|1
    0|0
  • Sacma dizi programlar gereksiz uzun program diziler.
    Reklamlarin Saçmalığı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...