Prison breakın 5. sezonu baslıyor, fragmanı gorunce aglayacaktım?

yıllardır görmedigim eski dostumu gormus gibi duygulandım sevıncten gözlerim doldu desem abartmıs olmam :))))
the oz birinci sırada prison break ikinci sıradaydı en sevdıgım dızıler arasında..
prison breakı izler miydiniz?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• bende izledim yarım saat önce fragmanı, güzel olmuş :( umarım darısı dexter ve house reis içinde olur, onları daha çok özledim ben

1|0
    0|0
    • ayyy hadi insallah houseyi de cok isterim evet:)))

• peki dexterla start ver ama senin gibi bir dizi severin bu tavsiye ettiklerimi kaçırmasınıda istemiyorum, en azından aklının bir köşesine yaz, ileride izlersin, dizisiz kalma sakın, iyi seyirler sana

• tesekkur ederim:)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Valla bittiğinde evimde cenaze var gibiydi :/ sarah ve burrows dan daha çok sevindim :D sabırsızlıkla bekliyorum

1|0
    0|0
  • Çok severek izlediğim dizidir 5 ya da 6 kere izledim ama bu haberi şimdi gördüm pek sevinemedim çünkü tadında bırakmışlardı ve yıllarca herkesin aklında çok iyi bir dizi olarak kalacaktı tekrar başlaması o yüzden çok riskli enazından benim için aklımda okadar güzel yeri varki onu yok etmeleri daha kötü olur

1|0
    0|0
  • Yukardaki fragman fake digeri gercek yukaridaki agent of shield dizisinden alinti Fanmade yaziyor zaten sabirsizlikla bekliyoruz 2017 yi :D

1|0
    0|0
  • Rusya mı burası. Vayy. O değilde scolfield Polat Alemdar gibi. Polat Filistin ırak amerika. Scolfield amerika Meksika şimdi Rusya :)

1|0
    0|0
    • c- note musluman olmus gordun mu fragmanda :)))

• Ben antalyada rus düşüremedim. Adamlar Suriye de düşürdü :) Neyse size iyi geceler efeem :)

• iyi geceler

• scofield ölmemişmiydi orayı nasıl bağlayacaklar onu merak ediyorum, izleyeceğiz tabiki kaçmaz efsane dizi

1|0
    0|0
  • Dört gözle bekliyorum valla :D sonunda şükür😇

Scofiel noldu acaba yaşıyor mi merak içerisindeyim.

1|0
    0|0
    • evet yasıyor fragmanlarda gormedın mı:)

• Sezon 5i 2014 - 2015'den beri çıkacağını duymuştum, lakin şu an fragmanı sayende gördüm izlemedim birazdan detaylı inceliycem :D
      Sevindirici bir haber. :)

• Vay be, ara ara izlediğim diziydi yıllar yıllar önce

1|0
    0|0
  • Benim 1. Favorim dizim Prison Break merakla dört gözle bekliyorum😇

1|0
    0|0
  • Keşke Dexter da beni ağlatsa :)

1|0
    0|0
  • İşte bu iyi haber :)

1|0