Uyuşturucu kullanmak suçundan yargılanan ünlüler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Uyuşturucu kullanmak suçundan yargılanan ünlüler hakkında ne düşünüyorsunuz? Baylarr bayanlarrr...

• Herkesin hayatına kimse karışamaz!
    35% (11)50% (17)43% (28)Oy Ver
  • Kötü örnek.
    65% (20)50% (17)57% (37)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

3|3
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Uyuşturucu kullanmak benim ahlak anlayışıma ters değil.

Üretmek ve satmak desen neyse de...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin hayatına kimse karışamaz ama bana parayı bulduktan sonra şımarmak gibi geliyor. Gereksiz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kullanımı tamamen yasal olmalı zaten. Kişi kendine zarar veriyor çünkü. Ayrıca devlet denetiminde uyuşturucu kaynaklı ölümler ve yaralanmalar azalacak. Ayrıca mafya ve terör örgütlerinin en önemli kaynağı çökertilmiş olacak. Uyuşturuculara karşı olan savaş yaklaşık yarım asırdır hiç bir yere varamadı ve hiç bir zaman yaramayacak üstelik bunun masrafını da biz ödüyoruz. Yasaklayarak bir şeyin kullanımı engelleyemezsiniz.

1|1
    0|0
  • Eğer çevresine bir zararı yoksa kimse karışmamalıdır diye düşünüyorum. İnsan kendi tercihlerini kendi yapmalı.

1|0
    0|0
  • her şeye kötü örnek diyorlar sokakta kadını döven erkek görünce de karı-koca arasına girilmez oluyor cidden salak bu millet.

1|0
    0|0
  • Ben bu akşam ölürüm şarkısını dinledikten sonra intihar eden IQ seviyesi düşük insanlar olduğu sürece kötü örnek düşüncesindeyim. Ne zaman milletin IQ seviyesinde bir gelişme olursa kimseye karışmak düşmez derim.

1|0
    0|0
  • Ülkemizin uyuşturucu rezervlerinin %75 inin Karadeniz ve geriye kalan %25 in Doğu da olduğunu biliyor muydunuz? Doğuda ki çatışmaların bir diğer sebebide uyuşturucudur çünkü anlaşmazlığa girdiler ortaklık bozuldu..
    Kullananların kendi tercihidir yasadışı olması tamamen devletin sorumsuzluğudur yasal hale getirip kullanıcıları tespit edip tedavi yöntemleri geliştirmek yerine mafya ve terör örgütü finansmanı olarak günümüzün bir numaralı aracı halinde.

1|0
    0|0
  • Kötü örnek

1|0
    0|0
  • Normal biri kullansa içerden çıkamaz.

1|0
    0|0
  • Dozundaysa sorun yok

1|0
    0|0
  • pek umrumda değiller

1|0
    0|0
  • O camiada oluşta kullanmayan mı var? Boş verin kim ne halt yiyorsa yesin

1|0
    0|0
  • severim öyle hayatı birilerinin başına bela oluyolar

1|0
    0|0
  • Uçmayı sevene kule ne desin :D

1|0
    0|0
  • kullansinlar helal

1|0
    0|0
  • Kötü örnek.

1|0
    0|0
  • para çok olsa bende kokain çekerdim kalça üzerinde

1|0
    0|0
  • Herkezin hayatına kimse karışamaz ama ködüde örnek olmuyo değiller.

1|0
    0|0
  • kimyasal iyidir ama kendine zarar veriyosan, başkasını zehirlemeye gerek yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötü örnek

1|0
    0|0
  • B dedim😒

1|0
    0|0
Yükleniyor...