Burak Özçivit mi İspanyol sinemasının yakışıklılarından Mario Cassas mı?

Merhabalar hayırlı geceler arkadaşlar; yepisyeni bir anket ile daha karşınızdayım. :) Lütfen öncelikle koyu milliyetçilik, ve ırkçılık gözeten yorumlar ve anket üzerinde oynamalar yapmayın. Taraf gözetmeyin, objektif olun. Çok fazla Burak Özçivite fokuslanmayın. Özellikle bayanlar; veya çok fazla yine diğer ünlü oyuncu Mario Casas'a, aynı şekilde yoğunlaşmayın neyse o... :) Maria Casas, sinema dizi film oyuncusu; 29 yaşında, filmlerinde daha çok mobiletli serseri, ve bir o kadar da romantik birisi olarak biliniyor. Gülüşüyle büyüleyen birisi, tipik akdeniz iklimi erkeği... Burak Özçivitte türkiyede gelecek vaadeden, 2003 Best Of Turkey erkek güzeli birincisi; aslen Gaziantepli ve tam bir Anadolu erkeği görünümlü, Malkoçoğlu olarakta tabir edilip bıyıklarından ötürü biliniyor, ülkemizde... :) sizin görüşünüz acaba bu ikiliden kimdir?

• Burak ÖzçivitBurak Özçivit mi İspanyol sinemasının yakışıklılarından Mario Cassas mı.?
    64% (16)83% (10)70% (26)Oy Ver
  • Mario CasasBurak Özçivit mi İspanyol sinemasının yakışıklılarından Mario Cassas mı.?
    36% (9)17% (2)30% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
5|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Mario Cassas, Burak ne mk kıro bu

0|1
    0|0
    • Ehehe o da sizin benceniz tabi ki doğrudur hanımefendi :)

• Burak.

0|1
    0|0
  • A dedim😒

0|1
    0|0
  • Mario 😄

0|1
    0|0
    • Niçin peki diye bir soru yöneltsem size? :)))

• Buragi begenmiyorum sıradan çok fazla abartiliyor

• Yerli malı yurdun mali

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yerli Malı iyidir ;)

0|1
    0|0
    • Yerli malı iyide önaçıklamada iyidir dostum bu ülkede yakışıklılık ve oyunculuk ideolü olarak buna tek anlam veren tek idealist ve tek ideol olarak Burak Özçivit anılmasın tamam benden senden bir çok kişiden yakışıklılık anlamında teminatlı ve donanımlı birisi kariyer ve oyunculuk açısındanda ama tek algı ve tek akla gelen şey yakışıklılık ve oyunculuk döngüsü denildiğinde bunun adı Burak olmasın elbette ki Mario Casas'tan be onun gibi bir çok ünlüden bir tık önde ama bu uçurum farkıda sayılmasın. ;)

Yükleniyor...